Група Квіточки » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
18 жов 2017

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки
10 жов 2017

Вулик здоров'я

Вулик здоров'я
06 жов 2017

Квіточки

Квіточки

Квіточки

Квіточки


Квіточки

Квіточки
21 вер 2017

Група Квіточки

Група Квіточки
06 чер 2017

випускний бал для старшої групи «Квіточки"

випускний бал для старшої групи «Квіточки"
02 червня 2017 року відбувся випускний бал для старшої групи «Квіточки».
Такий особливий та надзвичайно-хвилюючий момент у житті настав для випускників дошкільних груп «Вулик» колегіуму та їхніх батьків. Вчорашні малюки, які ще не вміли розмовляти та самостійно одягатися, стали сьогоднішніми допитливими випускниками. Вони гарно співають, малюють, танцюють, читають, рахують, а головне - вміють товаришувати .
Дякуючи спільній та наполегливій праці працівників закладу та батьків дітей свято було неперевершеним. Хореографічні композиції та дійства, колективні та сольні композиції зачаровували серця присутніх. З найкращими побажаннями до випускників та батьків звернувся директор закладу А.Ф. Остапенко.
В добру путь, Вам випускники!!!
18 травня 2017

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»Ой у нашому садочку розцвітають квіти,
То не квіти, а веселі володимирецькі діти,
Дівчатонька – мовзозуленьки, хлопці – як дубочки,
Тішать око українські вишиті сорочки.
Вишиванка здавна булла невід’ємною частиною вбрання українця. Для кожного регіону були характерні свої барви, стиль, техніки вишиванок. В одних – класичне строге поєднання червоного та чорного (як в житті, де радість з журбою переплелись), в інших – яскраве поєднання різних кольорів.
Наш заклад Дошкільні групи «Вулик» долучився до відзначення Всеукраїнського Дня вишиванки, щоб висловити свою національну та громадянську позицію, провівши такі заходи:
- виставку-конкурс «Два кольори мої…»;
-родини вихованців у вишиванках;
- інтегровані заняття:
• «До бабусі на гостину»
• «Хай в серці кожної дитини живе любов до Батьківщини»
• «І на тім рушничкові…»
• «Із скарбниць народних до сердець дитячих»
- тематичне музичне заняття «Радість творчості»;
- показ презентації «Народний одяг регіонів України»;
- бесіда на тему: «Обереги у вишиванці»;
- проводилися обрядові народні ігри на прогулянці.
Тішить те, що вишиванка знову зайняла чільне місце серед святкового вбрання українців. Густо засіяна червоними маками, вона ніби промовляє до кожного серця: «Роде наш красний, не цураймося, признаваймося, бо багато нас є».
12 травня 2017

заняття з малювання

заняття  з малювання
В старшій групі «Квіточки» дошкільних груп «Вулик» відбулося чергове заняття з малювання та аплікації, присвячене Дню пам’яті та примирення. Діти старанно виготовляли стилізовані червоні маки – символ відзначення Дня пам’яті та примирення.
Проведення заняття сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу, усвідомленню спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни.
18 кві 2017

конкурс «Великодня писанка»

конкурс «Великодня писанка»
Напередодні Великодня у дошкільних групах було організовано виставку - конкурс «Великодня писанка»,на якій були представлені диво-писанки та пасхальні композиції, великодні віночки, кошики, виготовлені вихованцями закладу разом з батьками та вихователями.
06 кві 2017

Тиждень безпеки

Тиждень безпеки
У дошкільній групі «Квіточки» проходить «Тиждень безпеки». Метою якого було: розширювати знання дітей про правила поведінки пішоходів і водіїв в умовах вулиці; закріплювати знання про сигнали світлофора; вчити розпізнавати дорожні знаки; виховувати увагу,спостережливість; уміння самостійно користуватися набутими знаннями в повсякденному житті; розвивати пояснювальне мовлення; повторювати та закріплювати правила безпечного поводження під час пожежі, користування ліками та побутовою хімією, зустрічі з незнайомими людьми, знаходження на вулицях міста , в лісі, біля водойм; виховувати почуття відповідальності за своє життя та життя товаришів…
23 бер 2017

ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «СОЛОМ'ЯНИЙ БИЧОК»

ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «СОЛОМ'ЯНИЙ БИЧОК»
23 березня 2017 року у дошкільній групі «Квіточки» відбулось чергове заняття з малювання на тему: ІЛЮСТРАЦІЯ ДО КАЗКИ «СОЛОМ'ЯНИЙ БИЧОК» . Метою заняття було: учити дітей самостійно добирати сюжет, композицію, колір; малювати персонажів казок та відповідне оточення; розвивати творчість, почуття кольору; виховувати самостійність, інтерес до народної творчості.
>> <<