![Профорієнтаційна зустріч Профорієнтаційна зустріч](/uploads/posts/2020-02/1582812999_dsc_0351.jpg)
27 лютого 2020 року
представники Національного університету водного господарства і природокористування, а саме: доктор педагогічних наук, професор, М.М. Козяр, кандидат технічних наук, доцент, Є. І. Тхорук, кандидат технічних наук, доцент М.В. Голотюк провели профорієнтаційну зустріч з учнями випускних класів колегіуму. На зустрічі учням була доведена інформація щодо умов вступу, спеціальностей університету та подальшого працевлаштування.