![«Ядерна школа» «Ядерна школа»](/uploads/posts/2019-10/1572361476_kopiya-img_20191029_093919.jpg)
29 жовтня 2019 року
28 учнів 9-11 кл. колегіуму стали учасниками освітнього проекту «Ядерна школа» ВП «Рівненська АЕС». Слухачі «Ядерної школи» дізналися багато пізнавальної інформації, зокрема, про тенденції розвитку атомної галузі у світі, історію створення Рівненської АЕС, основні цілі, принципи та особливості діяльності електростанції, також відвідали промисловий майданчик, ознайомились із особливостями виробничих процесів.