![Засідадання педагогічної ради Засідадання педагогічної ради](/uploads/posts/2024-03/1711546569_kopiya-dsc_4494.jpg)
27 березня 2024 року
відбулося засідання педагогічної ради на тему "Роль класного керівника у формуванні ключових компетентностей", під час якого обговорили впровадження ефективних стратегій в роботу класного керівника, поділилися досвідом, висвітлили найкращі практики та ідеї, обговорили шляхи покращення роботи класного керівника в контексті сучасних вимог до освіти. Інноваційності та ефективності проведення заходу додало використання сервісів штучного інтелекту під час роботи в групах з питань розробки стратегій для розвитку ключових компетентностей учнів.