Музей » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

17 травня 2024

Музей приймає відвідувачів

Музей приймає відвідувачів
Щороку 18 травня
світ відзначає Міжнародний день музеїв. З цієї нагоди юні екскурсоводи етнографічного музею "Світлиця" провели низку оглядових та тематичних екскурсій для учнів Володимирецького ліцею "Колегіум". Музей відвідали як молодші школярі так і старшокласники.

29 вер 2023

Екскурсії у шкільний музей

Екскурсії у шкільний музей
До відзначення 35 річниці
рідного навчального закладу юні екскурсоводи етнографічного музею "Світлиця" провели тематичні екскурсії для першачків, новоприбулих та учнів 8-А, 10-Д класів військово-спортивного профілю.


18 травня 2023

Міжнародний день музеїв

Міжнародний день музеїв
18 травня - Міжнародний день музеїв.
Теплі вітання з нагоди цього свята приймають і юні екскурсоводи шкільного музею "Світлиця".
За участь у інтернет-фестивалі відеороликів музеїв при закладах освіти "Музей - жива пам'ять народу", який проходив з 03 квітня по 03 травня 2023р. етнографічний музей Володимирецького ліцею "Колегіум" отримав сертифікати, що засвідчують креативність, творчість та активну громадську позицію нашого навчального закладу.

08 травня 2023

Музей - жива пам'ять народу!

Герої не помирають!
Героям слава!

День пам'яті та примирення - пам'ятний день в Україні. Юні екскурсоводи етнографічного музею "Світлиця" приурочили цій знаменній даті відеоролик, щоб засвідчити свою вдячність та увінчати пам'ять про загиблих у війні з рашистами героїв, випускників нашого навчального закладу.


17 лют 2023

Екскурсії в музей "Світлиця"

Екскурсії в музей "Світлиця"
У рамках відзначення
Дня єднання та Дня пам'яті Героїв Небесної сотні для учнів 2-Б та 4-В класів екскурсоводами музею "Світлиця" були проведені тематичні екскурсії "Герої не вмирають. Героям слава!", що стали продовженням виховних занять для молодших школярів.

23 вер 2022

Екскурсії в музеї "Світлиця"

Екскурсії в музеї "Світлиця"
Традиційно на початку нового навчального року
були проведені оглядові екскурсії в шкільному музеї "Світлиця" для першачків та новоприбулих учнів. Наймолодші ліцеїсти послухали розповідь про життя своїх далеких предків - селян-поліщуків. Новоприбулі учні військово-спортивному профілю відвідали другу залу музею "Історія ліцею "Колегіум"

27 січ 2022

Екскурсія до музею


15 травня 2020

ЕТНОГРАФІЧНОМУ МУЗЕЮ "СВІТЛИЦЯ" - 30 РОКІВ

ЕТНОГРАФІЧНОМУ МУЗЕЮ "СВІТЛИЦЯ" - 30 РОКІВ
Друга зала шкільного музею «Історія Володимирецького районного колегіуму».
Педагогічний колектив Володимирецького районного колегіуму робить все можливе, щоб стіни рідного навчального закладу залишали випускники з високим рівнем духовності, із сформованим історичним і краєзнавчим світоглядом.
Саме в таку систему виховання чудово вписується шкільний етнографічний музей«Світлиця» Але етнографічний напрям не став прерогативою у діяльності музею. В житті кожного з нас школа відіграє особливу роль, а знати її історію цікаво і престижно. Тому на одній із нарад директор Анатолій Федорович Остапенко озвучив ідею створити другу залу музею «Історія Володимирецького районного колегіуму». За її рішення дружньо взявся весь трудовий колектив навчального закладу Велика пошуково-дослідницька робота по накопиченню та систематизації експонатів завершилася створенням 20-ти тематичних експозицій, які відображають історію зародження і розвитку закладу нового типу на Володимиреччині – Володимирецького районного колегіуму.

22 кві 2020

День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Корона вірус в селі
>> <<