Музей » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

18 травня 2023

Міжнародний день музеїв

Міжнародний день музеїв
18 травня - Міжнародний день музеїв.
Теплі вітання з нагоди цього свята приймають і юні екскурсоводи шкільного музею "Світлиця".
За участь у інтернет-фестивалі відеороликів музеїв при закладах освіти "Музей - жива пам'ять народу", який проходив з 03 квітня по 03 травня 2023р. етнографічний музей Володимирецького ліцею "Колегіум" отримав сертифікати, що засвідчують креативність, творчість та активну громадську позицію нашого навчального закладу.

08 травня 2023

Музей - жива пам'ять народу!

Герої не помирають!
Героям слава!

День пам'яті та примирення - пам'ятний день в Україні. Юні екскурсоводи етнографічного музею "Світлиця" приурочили цій знаменній даті відеоролик, щоб засвідчити свою вдячність та увінчати пам'ять про загиблих у війні з рашистами героїв, випускників нашого навчального закладу.


17 лют 2023

Екскурсії в музей "Світлиця"

Екскурсії в музей "Світлиця"
У рамках відзначення
Дня єднання та Дня пам'яті Героїв Небесної сотні для учнів 2-Б та 4-В класів екскурсоводами музею "Світлиця" були проведені тематичні екскурсії "Герої не вмирають. Героям слава!", що стали продовженням виховних занять для молодших школярів.

23 вер 2022

Екскурсії в музеї "Світлиця"

Екскурсії в музеї "Світлиця"
Традиційно на початку нового навчального року
були проведені оглядові екскурсії в шкільному музеї "Світлиця" для першачків та новоприбулих учнів. Наймолодші ліцеїсти послухали розповідь про життя своїх далеких предків - селян-поліщуків. Новоприбулі учні військово-спортивному профілю відвідали другу залу музею "Історія ліцею "Колегіум"

27 січ 2022

Екскурсія до музею


15 травня 2020

ЕТНОГРАФІЧНОМУ МУЗЕЮ "СВІТЛИЦЯ" - 30 РОКІВ

ЕТНОГРАФІЧНОМУ МУЗЕЮ "СВІТЛИЦЯ" - 30 РОКІВ
Друга зала шкільного музею «Історія Володимирецького районного колегіуму».
Педагогічний колектив Володимирецького районного колегіуму робить все можливе, щоб стіни рідного навчального закладу залишали випускники з високим рівнем духовності, із сформованим історичним і краєзнавчим світоглядом.
Саме в таку систему виховання чудово вписується шкільний етнографічний музей«Світлиця» Але етнографічний напрям не став прерогативою у діяльності музею. В житті кожного з нас школа відіграє особливу роль, а знати її історію цікаво і престижно. Тому на одній із нарад директор Анатолій Федорович Остапенко озвучив ідею створити другу залу музею «Історія Володимирецького районного колегіуму». За її рішення дружньо взявся весь трудовий колектив навчального закладу Велика пошуково-дослідницька робота по накопиченню та систематизації експонатів завершилася створенням 20-ти тематичних експозицій, які відображають історію зародження і розвитку закладу нового типу на Володимиреччині – Володимирецького районного колегіуму.

22 кві 2020

День Сил спеціальних операцій Збройних Сил України

Корона вірус в селі

06 бер 2020

"... рушник вишиваний на щастя на долю..."

"... рушник вишиваний на щастя на долю..."
06 березня 2020 року
юні екскурсоводи етнографічного музею "Світлиця" Володимирецького районного колегіуму підготували музейну експозицію "Вишиті рушники Полісся", присвячену Міжнародному жіночому дню 8 Березня. Увазі відвідувачів представлені рушники початку середини ХХ ст., вишиті руками поліських жінок, бабусь, прабабусь. Їхній талант та фантазія відкриває дивовижний світ природи рідного краю.

22 лис 2018

Музей приймає відвідувачів

Музей приймає відвідувачів
22 листопада 2018 року
музей Володимирецького районного колегіуму приймав гостей - групу учнів та учителів Хиноцького НВК. Юні екскурсоводи Ляшук Настя, Данілейко Дар'я, Ковальчук Яна, Когут Марія та Стріла Ірина провели оглядову - екскурсію як по першій залі музею "Життя і побут селян-поліщуків", так і по другій
- "Історія Володимирецького районного колегіуму".
>> <<