Батькам » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лют 2023

Медичний огляд майбутніх першокласників 2023

Медичний огляд майбутніх першокласників 2023
Коли діти повертаються за парти під час війни,
головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Зараз впроваджується декілька варіантів навчання – офлайн та дистанційне. Все частіше навчальні заклади використовують змішану форму навчання. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.


01 лют 2023

Фільми від психолога

Фільми від психолога
10 фільмів, які варто подивитися дітям.
Список відомого психолога!
Кіно може допомогти нам краще розуміти своїх дітей. Ми поспішаємо поділитися з вами десятьма фільмами, які, як вважають психологи, варто дивитися батькам і всім, хто виховує дітей – від дошкільнят до підлітків.
Психолог Лінда Джонс Руфер (LindaJonesRufer) склала список картин, в яких зачіпаються теми дорослішання, пошуків себе і подолання труднощів на шляху становлення.
«Фільми, які стоять в цьому списку, варто подивитися і дітям, і батькам, – каже Лінда Руфер. – Після перегляду спробуйте обговорити їх разом і з’ясувати, що вас особливо зворушило, що здалося знайомим і навіть наболілим. Можливо, це допоможе вам самим зробити правильний вибір і уникнути помилок».

27 січ 2023

Поради психолога для батьків

Поради психолога для батьків

Поради психолога для батьків

16 лис 2022

ЗВІТУЄМОСЯ ПРО ДОБРІ СПРАВИ!

ЗВІТУЄМОСЯ ПРО ДОБРІ СПРАВИ!
Спільними зусиллями
учнів та педагогів ліцею, під час проведення благодійних концертів у жовтні, були зібрані кошти, за які придбали павербанки для військових ЗСУ. За допомогою волонтерів, усе це буде передане нашим захисникам. Адміністрація Володимирецького ліцею "Колегіум" дякує за небайдужість та активну участь усім, хто долучився до збору!
Все буде Україна!

01 лис 2022

Увага!!!

Увага!!!
Шановні батьки учнів 1-11 класів!
У зв’язку з численними обстрілами об’єктів енергетичної інфраструктури в населених пунктах вимикають вуличне освітлення з метою економії електроенергії. У темну пору доби та в умовах недостатньої видимості діти, які рухаються проїзною частиною чи узбіччям, повинні виділити себе, а за можливості мати на зовнішньому одязі світловідбиваючі елементи.

31 жов 2022

Поради батькам

Поради батькам
Поради батькам
щодо поводження з небезпечними предметами, а також дій у разі, якщо дитина помітила вибухонебезпечний предмет чи навіть принесла його додому.
Через військову агресію рф проти України, зросла небезпека виявлення вибухонебезпечних предметів.
До вибухонебезпечних предметів належать:
– артилерійські, мінометні, ракетні боєприпаси і боєприпаси до стрілецької зброї;

05 жов 2022

Загроза застосування ядерної зброї: алгоритм дій батьків

Загроза застосування ядерної зброї: алгоритм дій батьків
Центр стратегічних комунікацій
та інформаційної безпеки спільно з Державним науково-технічним центром з ядерної та радіаційної безпеки підготував рекомендації, як діяти у разі використання ядерної зброї. Що ж робити батькам, коли на момент ядерного вибуху дитина буде в закладі освіти?
Якщо дитина під час ядерного вибуху перебуває у школі або садочку, вона має залишатись там в укритті з іншими дітьми.

22 вер 2022

Розклад гуртків

Розклад гуртків

08 вер 2022

Шановні батьки!

Шановні батьки!
Шановні батьки!
Сьогодні дуже важкий у країні час. Кожен батько думає про те, як убезпечити власних дітей від можливих загроз. І тому дуже важливо визначити ті місця, де Ваша дитина буде перебувати в безпеці. Безперечно, це рідний дім. Ми ж подбали про те, щоб у ліцеї наші вихованці також почувалися безпечно та комфортно.
З метою налагодження пропускного режиму під час війни, запобігання розповсюдженню вірусних інфекцій та контролю перебування в закладі осіб, які не є учасниками навчального процесу, просимо Вас, шановні батьки та гості, дотримуватися простих правил.
>> <<