Програма Healthy Schools » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

25 лис 2019

#HealthySchools

#HealthySchools
21 листопада 2019 року
група дітей 6-А класу у супроводі класного керівника (Мозуль Л.О.) відвідали м. Рівне, де провели активний відпочинок у розважальному центрі для дітей "SKY UP". Також учні підтримали збірну команду колегіуму "Оптом дешевше" у Відбірковому кубку обласної учнівської Ліги сміху.
Екскурсія залишила незабутні враження, діти повернулися додому щасливі та радісні.

22 лис 2019

#HealthySchools

#HealthySchools
21 листопада
в колегіумі відбувся шкільний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово патріотичної гри "Сокіл" (Джура) серед учнів 10-х класів. Школярі позмагалися в командних іграх військово-спортивного, культурно-інтелектуального та патріотичного спрямування. Перемогу здобули рій "Соколи" та рій "Прометей" (збірна команда 10-Б та 10-Г класів).
Вітаємо переможців!!!

14 лис 2019

#HealthySchools

#HealthySchools
14 листопада 2019 року
учні 7-А класу разом з класним керівником А.О. Ярутою та батьками відвідали дитячий притулок у м. Рожище. Зустріч розпочалася веселим знайомством, були проведені цікаві інтерактивні ігри. Діти щиро раділи нашому знайомству.

13 лис 2019

#HealthySchools Екскурсія на кінну спортивну базу

#HealthySchools Екскурсія на кінну спортивну базу
На виконання програми НУШ
учні 2-Б класу 12 листопада 2019 року продовжили навчальні заняття поза межами колегіуму, відвідавши кінну спортивну базу у с. С.Рафалівка. «Спілкування» зі скакунами наповнило дітей позитивними емоціями. Потім діти милувалися природою осіннього лісу, повторювали правила орієнтування на місцевості, спостерігали за підготовкою живої природи до зими. Після дружнього обіду учні переглянули мультфільм про пригоди Клари з її кумедними друзями.

08 жов 2019

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ HEALTHY SCHOOLS

УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ HEALTHY SCHOOLS
"Беру участь в розіграші конструктора "IO BlocksGuidecraft"
від AFK-DISTRIBUTION".
#HealthySchools_UA #HS_UA #afk_distribution #steam_toys #education_toys

07 жов 2019

Участь у Програмі Healthy Schools

Участь у Програмі Healthy Schools
З жовтня 2019 року по травень 2020 року
колегіум братиме участь у Програмі Healthy Schools, яка має на меті сприяти розвитку здорового харчування фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров'я.
Бажаємо успіхів!