Відомі_випускники » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

17 жов 2018

Проект «Відомі випускники».

Проект «Відомі випускники».
До 30-річчя колегіуму учні 2-11 класів
працювали над проектом «Відомі випускники».
Кожен клас підготував презентаційний плакат про випускників нашого закладу, які досягли успіхів в різних галузях. Для учнів, батьків, вчителів та гостей школи у вестибюлі закладу була створена галерея, де можна було більше дізнатися про наших випускників.
Ми пишаємося вами!

08 лют 2018

Кандидат фізико-математичних наук

Кандидат фізико-математичних наук
Ярослав Симчук
Кандидат фізико-математичних наук, доцент кафедри математичного аналізу та теорії ймовірностей КПІ ім. Ігоря Сікорського. З 2010 року - викладач підготовчих курсів університету (довузівська підготовка). З 2017 року - керівник Центру тестування та моніторингу знань Інституту моніторингу якості освіти КПІ ім. Ігоря Сікорського. Автор наукових і методичних праць, в тому числі - співавтор збірників завдань для вхідного тестування студентів першого та другого курсу. Викладач курсу «Математика. Підготовка до ЗНО» на платформі Prometheus

12 січ 2018

Випускнику колегіуму призначено державну стипендію

Випускнику колегіуму призначено державну стипендію
Напередодні свят Президент України Петро Порошенко підписав Указ «Про призначення державних стипендій видатним діячам охорони здоров’я». Серед сміливих медиків, що рятували життя прямісінько під кулями ворога, є і наш випускник 1993 року випуску, Олег Рибак (перша учителька: Ковалець Любов Герасимівна, класний керівник: Мигович Іванна Петрівна)
Його в числі інших трьох рівненських медиків, які працювали у зоні АТО, нагороджено дворічною стипендією президента.


17 лис 2017

Анастасія Красько – Варшавська модель

Анастасія Красько – Варшавська модель
Про модельну кар’єру, подіуми, фотосети потай мріє чи не кожна дівчина. Для багатьох світ фешн-індустрії – найзаповітніша мрія. Саме тому сміливіші й амбітніші пробують свої сили в цій сфері і сподіваються колись повторити успіх американської моделі Сінді Кроуфорд або ж української моделі Наталії Водянової.
Анастасія Красько, випускниця Володимирецького районного колегіуму, не з чуток знає, чим відрізняються будні моделі від картинок.

08 лис 2017

Модель і красуня Юлія Данилюк

Модель і красуня Юлія Данилюк
Володимиреччина – це не лише колоритна культура, поліські ліси, гриби і сонячне каміння. Це ще й гарні дівчата. Не одна наша землячка вже підкорила подіуми України і Європи. Юлія Данилюк – володимирецька красуня, випускниця колегіуму 2007 року, модель агентства «Панна», III-я віце-міс Національного конкурсу краси і таланту «Queen of Ukraine International 2013», який пройшов у Анталії, що в Туреччині, на березі Середземного моря.

25 жов 2017

Солістка гурту «Мірамі» - Оксана Підвишенна

Солістка гурту «Мірамі» - Оксана Підвишенна
Гурт «Мірамі» - вогняний, енергійний, позитивний. Назва групи не є випадковою. Іспанська "mira mi" означає "подивитися на мене", і можна сміливо сказати, що дівчатам - Марії Івашкевич, Оксані Підвишенній та Яні Жигар - є що показати не тільки Україні, але й усьому світові. Фізична краса та чудові вокальні здібності об'єднуються в цю групу. Це одне з небагатьох випадків шоу-бізнесу, де є щось послухати, а не просто подивитися на це. Продюсерами групи є Ендрю Бакун та Олександр Дуда. Випускниця Володимирецького колегіуму – Оксана Підвишенна є однією із солісток гурту. Коли оновлювали склад «Мірамі», вона успішно пройшла кастинг і надала разом з дівчатами йому нового дихання.

14 сер 2017

Наші випускники - наша гордість

Наші випускники - наша гордість

Журналістка і правозахисниця Тетяна Печончик увійшла в десятку видатних молодих українців.
У березні 2015 року їй було вручено Міжнародну премію Ten Outstanding Young Persons (TOYP) (премія вручається молодим і талановитим людям від 18 до 40 років, які домоглися значних успіхів і здатні надихати оточуючих своїм прикладом) у номінації «Мир і права людини». Є учасницею Незалежної медіа-профспілки та Національної спілки журналістів України.
Зараз є головою правління правозахисної організації «Центр інформації про права людини».