![Декада української мови та літератури Декада української мови та літератури](/uploads/posts/2021-02/1614348477_kopiya-img-e282cbcdd6da3c896197b8f1418e04d1-v.jpg)
Третій день декади
теж був присвячений знайомству учнів із життєвою і творчою долею Лесі Українки. Восьмикласники під час літературної вікторини "Що ми знаємо про Лесю Українку?" змагалися за звання "кращий Лесезнавець класу" (8-Б кл.), знайомилися з піснями на слова видатної поетеси в сучасній обробці (8-А кл.), одинадцятикласники переглянули та обговорили художній фільм "Іду до тебе", з якого дізналися про невідомі факти її життя.