![ВИПУСКНИЙ БАЛ 2018 ВИПУСКНИЙ БАЛ 2018](/uploads/posts/2018-06/1529739861_dsc_9433.jpg)
22 червня 2018 року зі сльозами на очах
та посмішками на обличчях випускники Володимирецького районного колегіуму прощалися з рідними стінами навчального закладу, усвідомлюючи, що щасливі та незабутні 11 років їхнього життя залишились позаду.
У гостинному залі, наповненому урочистим настроєм, неприхованим хвилюванням, романтичними сподіваннями та неймовірними мріями, розпочалася визначна подія в житті кожного випускника. 75 впевнених у собі, розумних і креативних учнів отримали свої атестати, серед яких один нагорожений золотою медаллю, троє - срібною.