Громадські організації » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

12 лис 2010

Свідоцтво

Свідоцтво

23 лют 2017

Статут організації

Статут організації

08 гру 2016

Благодійна ярмарка

Благодійна ярмарка
07 грудня 2016 року Шкільний уряд колегіуму організував благодійну ярмарку. Діти та їх батьки підготували солодощі, горіхи, яблука, сувеніри. Зібрані кошти будуть використані на придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій.

02 гру 2016

Концерт до Дня Збройних Сил України

Концерт до Дня Збройних Сил України
01 грудня 2016 року в актовій залі колегіуму відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України та святковий концерт за участю учнів та батьків закладу.
За громадянську мужність, патріотизм, громадянську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави, відповідно до наказу виробничо-творчого об’єднання «Орден» від 10 листопада 2016 року, внесеному у реєстр нагородження відзнакою «За оборону рідної держави» Всеукраїнського об’єднання «Країна» за представленням колегіуму та з нагоди Дня Збройних Сил України колектив нагородив знаком народної пошани – медаллю «За оборону рідної держави» - недержавною загальноукраїнською відзнакою з особливим статусом, започаткованою з метою сприяння встановленню поваги суспільства до захисників України – працівників колегіуму, учасників антитерористичної операції на Сході нашої держави, а саме:
- Базана Андрія Івановича , вчителя предмета «Захист Вітчизни» - полковника запасу;
- Печончика Олександра Миколайович, лаборанта – старшого сержанта запасу;
- Куца Сергія Миколайовича, водія транспортних засобів – молодного сержанта запасу;
- Льоду Михайла Михайловича, вчителя християнської етики, солдата запасу .

ЗІ СВЯТОМ!

09 лис 2016

День української писемності та мови

День української писемності та мови
У різнобарв'ї українських строїв, вишиванок і рушників пройшов у колегіумі День української писемності та мови. У рамках свята відбулися конкурси, написання диктанта, мовні змагання, книжкові й фотовиставки, дефіле вишиванок.

19 жов 2016

Зустріч із поетесою Л. Сай

Зустріч із поетесою Л. Сай
Заняття районної творчої групи вчителів української мови та літератури було присвячено темі "Уроки літератури рідного краю в системі літературної освіти школярів".
Практична частина заняття творчої групи проведена у формі відкритого засідання "Літературної вітальні". На зустріч із шанувальниками поетичного слова завітала Лариса Сай, поетеса, лауреат літературних премій
ім. П. Красюка та М. Дубова, автор 6 поетичних збірок.

15 вер 2016

Зустріч з майстром спорту

Зустріч з майстром спорту
15 вересня 2016 року з метою пропаганди здорового способу життя та залучення учнівської молоді до занять у спортивних гуртках та секціях, була проведена зустріч учнів з майстром спорту з дзюдо та самбо Магомедовим Арсланом Абдулайовичем.

08 вер 2016

День здоров'я у Дубині

День здоров'я у Дубині
Цієї погожої вересневої днини урочище "Дубина" знову зустріло дошкільнят та учнів колегіуму, їхніх вихователів, учителів та батьків. Тут традиційно проходив День здоров'я. Заправляв усім директор А.Ф. Остапенко, якому активно допомагали його заступники, члени учкому та представники батьківських комітетів.
У програмі Дня здоров'я - найрізноманітніші заходи та конкурси виконавців сучасних пісень, стінгазет "Природа і ми", на кращий бутерброд. А ще діти варили юшку і кашу, гралися в рухливі ігри, гойдалися на тарзанках, вибиралися з лабіринтів, влаштовували танцювальні флешмоби і просто насолоджувалися спілкуванням на лоні природи.
Закінчився захід екологічною акцією "Чиста планета". День здоров'я удався на славу.

06 чер 2016

Разом з волонтерами

Разом з волонтерами
05 червня 2016 року за проектом Go Camps у колегіум прибули волонтери для роботи у літньому мовному таборі.
Одна з волонтерів жителька Бангкоку (Тайланд) Ейм Нітчакул Косайяканон,а ще Гнатишина Вероніка - студентка IV курсу Вінницького державного педагогічного університету.

Літній мовний табір продовжив шостий день своєї роботи разом з волонтерами!
>> <<