![Здоров’язбережувальні технології Здоров’язбережувальні технології](/uploads/posts/2023-04/1682675411_img-b67d4a55b64238f8a2e25de06a2d0e59-v.jpg)
Впровадження здоров’язбережувальних технологій
в освітній процес – один з основних напрямків діяльності нашого закладу. Дбати про формування здорового способу життя, збереження та зміцнення здоров’я учнів – обов’язок кожного педагога. Існує безліч здоров’язберігаючих технологій, які впроваджують у свою роботу вчителі ліцею. Робота за конторками – один із видів таких технологій, що забезпечує зміну динамічних поз і є попередженням фізичного перевантаження дитини. Учні 2-В класу щоденно із задоволенням працюють за конторками.