Головна » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
07 травня 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!


До уваги учнів, які бажають навчатися у Володимирецькому районному колегіумі!
Станом на 25.05.2020 року.
Відповідно до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти колегіум оголошує набір учнів на вакантні місця на такі профілі навчання:
- фізико-математичний – 7 місць;
- хіміко-біологічний – 12 місць;
- історичний – 10 місць;
- аглійської філології – 8 місць;
- військово-спортивний – 20 місце.

Заяви приймаються в режимі онлайн за таким посиланням:
Заява
26 травня 2020

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання
Майбутні учасники зовнішнього оцінювання 2020 року,
які продовжують підготовку до тестування, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Освіта.ua. На сайті «ЗНО-ОНЛАЙН» розміщено більше 300 тестів, що складали абітурієнти під час проходження основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також сесій пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2019 років. Спосіб виконання всіх тестових завдань у запропонованих на сайті тестах максимально наближений до реальних тестів, а форма надання відповіді відповідає виду, що пропонується абітурієнтам у бланку відповідей під час проходження реальних тестів ЗНО.

26 травня 2020

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!
Шановні учні, вчителі, батьки!
Запрошуємо Вас на онлайн-свято Останнього дзвоника-2020, яке відбудеться у п'ятницю 29 травня 2020 року о 10 годині на сайті колегіуму.
Приємного перегляду.

Адміністрація колегіуму
26 травня 2020

НОВИНИ З ДОМУ

Введений карантин ввів свої корективи
в життя людей у всьому світі. Нам строго рекомендують дотримуватись правил гігієни та обмежити вихід на вулицю. І щоб зайняти своє дозвілля під час карантину чимось корисним, Муравинець Валерія, учениця 5-А класу, рекомендує долучатись до різних активностей та весело проводити час.


26 травня 2020

Новини чергового 8-Б класу

Новини чергового 8-Б класу
Карантин - час знайти себе.
Карантин - абсолютно незнайомий та несподіваний досвід для 8-Б класу, тому ми намагаємося в різний спосіб адаптуватися до змін в щоденній рутині. Учні вважають, що це хороший час для того, щоб знайти себе, тому ми навчаємося, куховаримо, займаємося спортом, майструємо та гарно проводимо час з рідними.


26 травня 2020

Спортивний челендж

Наші чарівні дівчата
Ковальчук Яна (5-В клас) та Ігнатюк Софія (8-В клас) люблять займатися спортом, з великим задоволення приймають естафету та демонструють піднімання тулуба в сід (прес).
#Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів.

25 травня 2020

НОВИНИ З ДОМУ

НОВИНИ З ДОМУ
Мистецтво – це дзеркало всього,
що відбувається у зовнішньому світі.
А мистецтво на карантині – це “запалення” суспільства, яке активізує людей. Хіба карантин був би стерпний, якби не було мистецтва? Кононов Владислав, учень 5-А класу демонструє своє захоплення до мистецтва та переконує, що карантин відкриває нові таланти та любов до малювання.


25 травня 2020

Новини чергового 8-А класу

Новини чергового 8-А класу
Карантинні обмеження тривають уже «енний» день.
Ми якось змирилися із тим, що наш дім все більше нагадує шкільний клас чи спортзал. Звикли й до нового аксесуару у вигляді маски та життєвонеобхідних антисептиків. Ми навчилися вчитися онлайн, проводити різні челенджі, танцювати, товаришувати віртуально. Життя вирує у новому режимі, а нам потрібно вміло пристосуватися до його ритму та не витрачати дорогоцінний час даремно, переконані учні 8-А класу.


25 травня 2020

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня

Учасники пробного ЗНО отримають запрошення до 1 червня
Пробне ЗНО з української мови і літератури відбудеться 15 червня 2020 року,
з інших навчальних предметів – 17 червня 2020 року. Відповідний наказ виданий Українським центром оцінювання якості освіти. Оновлені запрошення-перепустки, у яких будуть зазначені адреси пунктів пробного тестування, учасники тестування отримають 1 червня через особисті електронні кабінети. Для входу до кабінету учасника пробного тестування необхідно увести логін та пароль, отримані раніше від регіонального центру. Для того щоб роздрукувати запрошення-перепустку для участі в пробному ЗНО, необхідно скористатися опцією «Сформувати запрошення-перепустку». Документ формується у форматі PDF та завантажується автоматично. Результати пробного тестування з української мови буде оприлюднено до 21 червня, з інших предметів — до 23 червня. Як відомо, Міністерством освіти визначений новий графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 25 червня тестуванням з математики.
22 травня 2020

Спортивний челендж

Наші  дівчата прийняли виклик від хлопців
військово-спортивного профілю. Свій «прес» демонструють красиві та спортивні леді: учасниця обласного конкурсу «Спортивні рекорди. Прес» Данілейко Дар’я (5-В клас) та Моніч Меланія (10-Д клас). Передають челендж всім, хто любить спорт та хоче бути у гарній формі!
#Healthy_Schools: заради здорових і радісних школярів.
>> <<