Разом з першими подихами весни учні початкових класів подбали про чистоту подвір'я, вийшовши на прибирання території колегіуму. Наймолодші школярі закликають усіх дотримуватись приказки "У нас чисто не тому, що ми прибираємо, а тому, що не смітимо".
Пісочна терапія знімає стрес, лікує депресію і розвиває інтелект. Звичайний пісок здатен творити дива: діти швидко розвиваються, а дорослі знаходять спокій душі. Фахівці психологічної служби колегіуму використовують пісочну терапію на заняттях з учнями.
Унікальний метод недавно впровадили у колегіумі. Дитина, яка прийшла на сеанс пісочної терапії, стає творцем свого світу. Психолог у цій ситуації виступає як посередник і допомагає дитині розкрити свій внутрішній світ: переживання, потаємні бажання, мрії та думки.
Ідея використати пісок у психотерапії належить видатному психіатру Карлу Юнгу, який започаткував аналітичну психологію. Цей вчений заглибився в таємниці підсвідомості. Пізніше його послідовники вдосконалили метод пісочної терапії, суть якого полягає в тому, що людина у процесі гри «витягує» внутрішні підсвідомі конфлікти і втілює їх у цілком видимі образи в пісочниці, а психолог допомагає «розшифрувати» проблему та подивитися на неї зі сторони.