Матеріали за Липень 2017 року » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

31 лип 2017

МОН ПЛАНУЄ ВЧАСНО ОПРИЛЮДНИТИ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ

МОН ПЛАНУЄ ВЧАСНО ОПРИЛЮДНИТИ РЕЙТИНГОВІ СПИСКИ
У Міністерстві освіти заявили, що відомство має намір своєчасно, до 12 години 01 серпня, оприлюднити перелік вступників, які отримають рекомендації на бюджетні місця за результатами адресного розміщення держзамовлення. Про це, під час брифінгу, присвяченому перебігу вступної кампанії сказав директор департаменту вищої освіти МОН Олег Шаров.
«Цього року ми вже втретє застосовуємо алгоритм адресного розміщення держзамовлення. Його основна ідея в тому, що рекомендацію для зарахування на бюджетні місця отримують вступники, які мають кращі конкурсні бали. При цьому рекомендація про зарахування надається за найвищою вказаною вступником пріоритетністю, за якою він може отримати місце держзамовлення. Місце направляється в той навчальний заклад, який обрав вступник», - зазначив Шаров.
Він також підкреслив, що всі заяви абітурієнта з меншими пріоритетами розглядатись не будуть, даючи наступним за рейтинговими списками вступникам можливість також отримати рекомендації.
Рейтингові списки будуть оприлюднені на сайті http://www.vstup.info/ та на сайтах ВНЗ. Окрім того, інформація про рекомендації до зарахування буде розміщена в електронних кабінетах вступників.
Вступники, яким будуть надані рекомендації, мають виконати вимоги до зарахування на місця державного або регіонального замовлення до 12 години 5 серпня. Їх зарахування на ці місця проводиться не пізніше 12 години 7 серпня.
До 18 серпня відбуватиметься переведення на вакантні місця державного та регіонального замовлення осіб, які зараховані на навчання за кошти фізичних або юридичних осіб.
«Якщо після розподілу бюджетних місць у вступників виникнуть питання щодо його справедливості, вони можуть звернутись насамперед до приймальних комісій або ж до ДП «Інфоресурс» та МОН. Будуть відомі прохідні бали абсолютно по кожній конкурсній пропозиції, і ми зможемо верифікувати право вступника на ту чи іншу пропозицію», – відзначив Олег Шаров
.

31 лип 2017

Як навчити дитину вирішувати проблеми

Як навчити дитину вирішувати проблеми
Навіть нас, дорослих, часто охоплюють емоції через те, що ми втрачаємо ясність думки й не знаємо, як реагувати на ту чи іншу проблему. Так, емоції роблять нас людьми, але крім них у людини є й неперевершений інтелект для того, щоб усвідомлювати й відкладати в бік свої негативні емоції й вирішувати проблему, яка їх викликала.

28 лип 2017

День системного адміністратора

День системного адміністратора
Своє професійне свято системні адміністратори відзначають в останню п’ятницю липня. Ця традиція, за даними проекту DilovaMova.com, зародилася починаючи з 1999 року. Тоді один з американських системних адміністраторів з Чикаго на ім’я Тед Кекатос виступив з ініціативою на підтримку нового професійного свята, яке би об’єднало фахівців цієї, вже славної професії. І 28-го липня того року це свято, під назвою «System Administrator Appreciation Day», було вперше відзначене в США. В силу надзвичайної актуальності й затребуваності професії системного адміністратора по всьому світу, свято День сисадміна швидко набуло широкого поширення і вийшло на міжнародну арену.

27 лип 2017

КУРС «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ»

КУРС «ПРИРОДНИЧІ НАУКИ»
Міністерство освіти і науки України спільно з освітньою платформою EdEra проведуть додаткове публічне обговорення проектів програм інтегрованого курсу «Природничі науки» для 10-11 класів.

27 лип 2017

Відкриття Київського імператорського університету св. Володимира

  Відкриття Київського імператорського університету св. Володимира
27 липня 1834 року було відкрито Київський імператорський університет св. Володимира (нині Київський національний університет імені Тараса Шевченка).
Навчання у Київському університеті розпочали перші 62 студента. Початково діяв лише один філософський факультет з двома відділеннями — історико-філологічним та фізико-математичним. 1835 року відкрився юридичний факультет, а 1847 року — медичний. Філософський згодом розділився на два самостійні факультети. З такою структурою університет працював до 1917 року.


26 лип 2017

Найдорожчі книги

Найдорожчі книги
Книги – хороша інвестиція не тільки в знання, а й фінансова. Особливо, якщо їх вартість дорівнює мільйонам доларів.
Історія аукціонних будинків знає безліч випадків, коли рідкісні і історично цінні книги продавалися за величезні гроші
.


25 лип 2017

Складнощі керування класом

Складнощі керування класом
З одного боку, термін «класний керівник» націлює педагога на керівництво колективом та особистістю, тобто, на думку психологів, на «позицію зверху», а з другого — взаємини вчителя з учнями є значно ширшими: до їх палітри належать і співробітництво, і підтримка, і дружба…
Класний керівник здійснює свою багатогранну діяльність відповідно до своїх, прозорих і зрозумілих йому мети, уявлень та очікувань. Однак керований ним «об’єкт» зазвичай має власні мету, уявлення й очікування, що не завжди збігаються з метою, уявленнями й очікуваннями класного керівника. Адже клас — це не тільки навчальна одиниця й виховна організація, але й самостійна соціально-психологічна група, яка живе за законами свого віку та своєї субкультури.


24 лип 2017

ВІТАЄМО НАТАЛІЮ ВОЙТОВИЧ З ВИХОДОМ ПЕРШОЇ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ!

ВІТАЄМО НАТАЛІЮ ВОЙТОВИЧ  З ВИХОДОМ ПЕРШОЇ ПОЕТИЧНОЇ ЗБІРКИ!
Адміністрація та педагогічний колектив колегіуму щиро вітають нашого педагога, переможця літературного конкурсу імені Михайла Дубова (2016 року) Наталію Мефодіївну Войтович з виходом її першої поетичної збірки "Сповідь душі моєї" (Видавництво «Волинські обереги», 2017). У збірку поезій увійшли твори, написані авторкою в різні роки життя.
Бажаємо Вам, дорога Наталіє Мефодіївно, творчих злетів, натхнення та успіхів у нових звершеннях!

24 лип 2017

Як розвивати в дитини допитливість

Як розвивати в дитини допитливість
Діти народжуються допитливими: вони приходять у світ із вродженим бажанням зрозуміти, як улаштовано все навколо, прагнуть доторкнутись до якомога більшої кількості предметів, щоб отримати новий досвід, ставлять безліч запитань, досліджують і навчаються, щоб задовольнити свою допитливість.Недавні дослідження показали, наскільки важливу роль відіграє допитливість у навчанні. Найкраще діти справлялися з навчальним матеріалом, коли вчителям удавалось викликати їхнє щире здивування несподіваним результатом експерименту, який демонструвався.
З огляду на важливу роль, яку допитливість грає у процесі навчання, пропонуємо кілька порад, які допоможуть розвинути у дитини цю якість.
>> <<