![21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. 21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.](/uploads/posts/2022-11/1669035694_20191122_1280_206___1.jpg)
Це свято особливого значення
набуває зараз, у час повномаштабної війни з росією. Кожного дня українці борються за право жити в незалежній Україні. Сьогодні вчителі історії провели тематичні бесіди «Події, що змінили Україну», класні керівники організували години спілкування «Україна – країна нескорених». Учні вшанували ідеали свободи, демократії, патріотизму, схилили голову у хвилині мовчання перед загиблими Героями. Представники шкільного уряду долучилися до міжнародного флешмобу#жовтастрічка, щоб підтримати українців, які чинять спротив на тимчасово окупованих територіях.
Вистояли на Майдані – переможемо у війні!