![Виховна година Виховна година](/uploads/posts/2022-11/thumbs/1669282992_vyhovna-godyna-shkilne-zhyttya-780x405.jpg)
Сьогодні, 24 листопада,
попри всі складнощі, загрози ракетного обстрілу та збої в енергосистемі, в 5-А класі (класний керівник Т.В. Осмолович) відбулася виховна година, на якій учні поділилися своїми переживаннями, обговорили власні страхи, але в ході бесіди вирішили – ми непереможні! Адже кожен із нас робить все можливе для наближення перемоги. Разом ми підтримуємо один одного, своїх батьків та Батьківщину.