- Так звана "сінна лихоманка": свербіж і очі, що сльозяться, нежить, чхання і першіння в горлі. Симптоми виникають, коли дерева в цвіту, як правило, у весняний період.
- Алергічний риніт: чхання, нежить, свербіж в очах. Ці симптоми не є небезпечними для життя, але можуть доставити вам чимало неприємних хвилин.
- Алергія на цвітіння також може викликати астму або посилити існуючі симптоми.
Медикаментозне лікування
Спеціальні медичні тести допоможуть визначити, на яке саме цвітіння у вас алергія. Ліки, такі як антигістамінні препарати, протинабрякові і кортикостероїди, допомагають зменшити симптоми алергії і доступні в аптеках за рецептом.
Довгостроковий результат досягається за допомогою уколів, які є ін'єкціями невеликих кількостей пилку, тому допомагають організму виробляти свого роду імунітет на нього.
Профілактика алергії на цвітіння
- Тримайте вікна щільно закритими під час сезону цвітіння.
- У сезон цвітіння охолоджуйте приміщення не провітрюванням, а кондиціонуванням.
- Тримайте квартиру, свій одяг і домашніх тварин в чистоті, щоб запобігти попаданню пилку.
- Намагайтеся в період цвітіння триматися подалі від зелених насаджень.
Варто також зауважити, що не у всіх є алергії. Деякі люди генетично схильні (у одного або обох батьків є алергія), у той час як інші можуть розвивати алергічні реакції у відповідь на довкілля. Одна теорія, звана "гігієнічна гіпотеза", вважає, що відсутність з дитинства контакту з брудом, пилом, і деякими дитячими інфекціями робить імунну систему гіперчутливою пізніше.
З іншого боку, американські вчені стверджують, що при неодноразовому впливі певних алергенів на організм (таких як пилові кліщі) можуть виникати алергії навіть у генетично не схильних до них людей.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно