По-перше, виявляється нервове напруження. Організм слабшає – звідси захворювання. Але пам’ятайте про те, що перший день краще перенести на середу або четвер. Тоді і другий, а, можливо, і третій тиждень розпочніть з середини, зробивши вихідні тривалішими, що допоможе поновити сили організму. Пам’ятайте і про зберігаючи й режим, і про пестливий тактильний контакт, бо більшість захворювань у цей період є психосоматичними, тобтозахистоморганізмувідперенапруження, адже нервова система малюка зазнає в цей період великих навантажень.
По-друге, якщо дитина звикла вдома до високої температури в приміщенні, то в садку може легко захворіти через невідповідність температурного режиму, до якого організм дитини призвичаєний. Тому вдома підтримуйте температуру повітря не вище +20'С. Не одягайте дитину занадто тепло. За такоїтемпературидоречноодягнутидитину в три шари: майка, футболка, тоненький светр (гольф).
По-третє, у групі малюк не один: група дитячого садка — це велика кількість контактів. Можливо, хтось приніс інфекцію, але проявів хвороби ще немає, а у когось тільки починається нежить тощо.
У приміщенні кілька годин поспіль дихають дорослі і діти. Повітряне середовище стає тяжким, зменшується його насиченість киснем. Тому відповідно до санітарних норм у групіобов’язковопроводятьоднобічнепровітрювання у присутності дітей і наскрізне — за їх відсутності в групі. Свіже повітря — потрібне! Не засуджуйте вихователів та помічників за провітрювання і не бійтеся його. На свіжому повітрі дуже швидко гинуть хвороботворні віруси.
Спостерігаючи за дитиною в перші дні відвідування дитячого садка, по-справжньомуособливоїувагизаслуговуєздоров’ямалюка. Навітьлегкепочервонінняротовоїпорожнини, невеликий нежить — це вже протипоказання для відвідування ним дитячої групи. Три-чотири дні дитину треба потримати вдома на зберігаючому режимі.
скачать dle 10.4фильмы бесплатно