25
лип
2023
В Україні створили психологічну платформу-каталог Resilience.help для освітян, батьків та психологів
Користувачі зможуть дізнатися більше про те, як зберігати внутрішню рівновагу за будь-яких обставин, впоратися з травматичним досвідом, відновити продуктивність. А також про вікові реакції на травматичні події, подолання стресу в дітей і про те, як говорити з дітьми про війну.
«Ми збираємо найкращі практики з усього світу — перевірені в дослідженнях, науково обґрунтовані. Найкращі фахівці у сфері психічного здоров’я навчають учителів, як впоратися зі стресом, як вистояти й допомогти собі та дітям стати сильнішими», — каже Оксана Макаренко, керівниця психологічного напрямку ГО «Смарт освіта», менеджерка проєкту.
На базі платформи кожен користувач може зареєструватися і мати власний кабінет, аби зберігати для себе необхідні матеріали та бути в курсі всіх новин платформи й відкриття реєстрації на тренінги.
Для розробки матеріалів для Resilience.help та концепції платформи використовували лише доказові методи психотерапії. Залучили команду фахівців, зокрема, дитячу психологиню Світлану Ройз та партнерів із Громадської організації «Асоціація ЕМДР в Україні — фахове об’єднання зі спеціальної травматерапії».
Також для роботи над платформою та створення нових тренінгових програм команда проводить соціологічні опитування. Зокрема, у березні-квітні 2023 ГО «Смарт освіта» організувала дослідження психічного здоров’я в освітньому середовищі. У ньому взяли участь понад 1 000 педагогів з усієї країни. Виявилося, що майже 62 % опитаних вчителів мають пригнічений настрій, втрачають інтерес до щоденних справ.
Переглянути
За матеріалами Освіторія скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Коментарі: 0
Переглядів: 205
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам
зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.