Конкурси «Учень року», «Клас року» » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
07 лют 2014

Конкурси «Учень року», «Клас року»

З початку навчального року у колегіумі стартували  два конкурси: «Учень року», «Клас року». У цих конкурсах беруть участь всі учні та класи з 5 по 11. Щоб стати кращим класом, учні повинні мати хорошу виконавську дисципліну, підтримувати чистоту у класі, сумлінно носити шкільну форму, і, звичайно, гарно навчатися.

Щоб здобути титул «Кращий учень», учень повинен бути активними у шкільному житті, старанно виконувати доручення у класі, брати участь у шкільному самоврядуванні та різних заходах, які відбуваються у колегіумі, відвідувати улюблені гуртки.

За підсумками І семестру переможцями стали:

«Клас року»:

5-7 класи

І місце – 5-А клас (Класний керівник - Блищик І.В., староста − Ковальчук Катерина)

ІІ місце – 5-Б клас (Класний керівник – Березюк Г.В., староста − Муравинець Ольга)

ІІІ місце – 6-А клас (Класний керівник – Голуб Л.З., староста – Шкроб Ангеліна)

 8-9 класи          

 І місце – 8-Б клас (Класний керівник – Хандучка Т.К., староста – Ігнатюк Юлія)

ІІ місце – 8-А клас (Класний керівник – Дуліпа М.А., староста – Кречко Софія)

ІІІ місце – 9-А клас (Класний керівник – Мілоста О.А., староста − Клімук Ірина), 9-Б клас (Класний керівник – Красько І.С., староста − Дяконова Софія)

 10-11 класи

І місце – 11-Г клас (Класний керівник – Чабан А.В., староста − Федіна Анастасія)

ІІ місце -11-Б клас (Класний керівник – Войтович Н.М., староста − Ковальчук Катерина)

ІІІ місце – 10-Б клас  (Класний керівник Бзіта Т.С, староста − Полюхович Аліна), 11-А клас (Класний керівник – Першута Л.В., староста − Підгорна Марина)

«Учень року»

5-7 класи

І місце – Караїмчук Анастасія, Муравинець Ольга (5-Б)

ІІ місце – Кобець Богдана (7-А), Бубка Анастасія (7-Б)

ІІІ місце – Кобець Владислава (6-А)

8-9 класи

І місце – Клімук Ірина (9-А)

ІІ місце – Фаляхова Анастасія (8-Б), Лірник Яна (8-Б)

ІІІ місце – Дяконова Софія, Циплінська Дарина (9-Б)

 10-11 класи

І місце – Бова Ганна (10-А)

ІІ місце – Горецька Тетяна (11-Б)

ІІІ місце – Легка Юлія (11-Г), Федіна Анастасія (11-Г)

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду