Матеріали за Лютий 2016 року » Сторінка 7 » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
10 лют 2016

Пам`ятка

Пам`ятка

09 лют 2016

Збори батьків та учнів 11-х класів

Збори батьків та учнів 11-х класів
09 лютого 2016 року відбулися збори батьків та учнів 11 класів. Класні керівники ознайомили батьків та учнів з порядком реєстрації на ЗНО-2016, переглянули виконання завдань під час карантину учнями на сторінках дистанційного навчання. З батьками 11-А класу зустрівся директор колегіуму А.Ф. Остапенко.
09 лют 2016

Список батьківських комітетів

Список батьківських комітетів
Володимирецького районного колегіуму
на 2015-2016 н.р.

1-А клас
Калюта Тетяна Олександрівна – голова
Члени:
Абрамова Людмила Василівна
Неродик Людмила Іванівна
Іськова Анна Вікторівна

1-Б клас
Галогре Надія Іванівна – голова
Члени:
Стовба Наталія Іванівна
Хміль Алла Сергіївна
Петрович Олександр Сергійович
Шама Ольга Сергіївна
Босик Степан Олексійович
Карпач Тетяна Володимирівна

1-В клас
Сакова Ельміра Валеріївна- голова
Члени:
Довмат Олена Олександрівна
Гришко Марія Сергіївна
Ковальчук Олександр Петрович

2-А клас
Русін Марина Миколаївна – голова
Члени:
Петрук Олександр Миколайович
Хондока Людмила Миколаївна
Юрах Микола Анатолійович
Данилюк Олена Іванівна

2-Б клас
Корнійчук Микола Адамович – голова
Члени:
Сакова Олена Юріївна
Мороченець Анатолій Михайлович
Остапчук Маргарита Вячеславівна

2-В клас
Безушко Світлана Валеріївна – голова
Члени:
Данилейко Наталія Петрівна
Сарницька Тетяна Миколаївна
Сильман Сергій Степанович
Ковалець Галина Вікторівна

3-А клас
Шкльода Любов Іларіонівна – голова
Члени:
Бова Анатолій Васильович
Воронцова Олена Іванівна
Качинська Сніжана Вікторівна
Мудрієвська Олена Олексіївна

3-Б клас
Хвалько Марія Леонідівна – голова
Члени:
Молчан Юлія Володимирівна
Дацький Віктор Кирилович
Муравинець Віктор Леонідович

3-В клас
Бущак Тетяна Петрівна – голова
Члени:
Блищик Андрій Миколайович
Коваль Юлія Володимирівна
Подерня Оксана Миколаївна

4-А клас

Ковальчук Олександр Петрович – голова
Члени:
Симонюк Віктор Сергійович
Гузей Галина Олександрівна
Зуєвич Наталія Петрівна

4-Б клас
Чудік Світлана Павлівна – голова
Члени:
Гузовата Наталія Олексіївна
Деркач Олена Вікторівна
Мельник Альона Валентинівна

4-В клас
Бурда Оксана Іванівна – голова
Члени:
Хутка Наталія Анатолівна
Русіна Людмила Ярославівна
Кривко Олена Федорівна

5-А клас
Ловін Василь Борисович – голова
Члени:
Грищишина Лариса Михайлівна
Чугай Валентина Вікторівна
Мельник Людмила Олексіївна
Чайковська Наталія Василівна

5-Б клас
Щасливенко Світлана Миколаївна – голова
Члени:
Босик Оксана Михайлівна
Волосячик Леся Владиславівна
Степчин Людмила Валентинівна

5-В клас
Новицька Леся Анатоліївна – голова
Члени:
Парейко Ірина Іванівна
Мордас Петро Миколайович
Ковлева Наталія Іванівна

6-А клас
Трохимчук Наталія Володимирівна – голова
Члени:
Лідич Тетяна Василівна
Тарасюк Віра Павлівна
Хвалько Мирослава Іванівна

6-Б клас
Полховська Лариса Вікторівна – голова
Члени:
Шоломей Галина Володимирівна
Латута Роман Миколайович
Гаврилюк віра Миколаївна

6-В клас
Бедик Олександр Михайлович - голова
Члени:
Щербак Наталія Вікторівна
Троневич Світлана Данилівна

7-А клас
Шама Ольга Сергіївна – голова
Члени:
Мороченець Світлана Іванівна
Диханова Лідія Вікторівна
Юрків Надія Іванівна

7-Б клас
Гарбарчук Тетяна Леонідівна – голова
Члени:
Лідич Тетяна Василівна
Галогре Юрій Іванович

8-А клас
Тіміна Альона Анатоліївна – голова
Члени:
Сорока Ольга Степанівна
Данилейко Наталія Петрівна
Ковальчук Олена Мефодіївна

8-Б клас
Льода Михайло Михайлович - голова
Члени:
Касюдик Вікторія Федорівна
Мечкало Тетяна Сергіївна
Ковенько Тетяна Сергіївна
Джигалюк Володимир Володимирович

8-В клас
Бедик Олеся Федорівна – голова
Члени:
Апорович Лариса Миколаївна
Мариняк Галина Сергіївна

9-А клас
Чугай Валентина Василівна – голова
Члени:
Шепель Антоніна Павлівна
Трохимчук Юрій Сергійович

9-Б клас
Боруль Тетяна Віталіївна – голова
Члени:
Щербак Наталія Вікторівна
Лосінець Ніна Андріївна

9-В клас
Колесінська Наталія Петрівна – голова
Члени:
Денисюк Світлана Володимирівна
Парейко Людимила Анатоліївна

10-А клас
Новак Сергій Бенедиктович – голова
Члени:
Жданюк Світлана В’ячеславівна
Олексієвець Наталія Вікторівна

10-Б клас
Левандовська Наталія Богданівна – голова
Члени
Бірюк Віктор Олександрович
Фаляхова Людмила Іванівна

10-В клас
Бедик Ольга Сергіївна – голова
Члени:
Савчук Тетяна Борисівна
Лірник Олександр Сергійович

10-Г клас

Войтович Інна Олександрівна – голова
Члени:
Омельчак Андрій Миколайович

10-Д клас
Кривко Олеся Олексіївна – голова
Члени:
Шемехно Марія Борисівна
Шишка Наталія Олександрівна

11-А клас
Саган Людмила Адамівна – голова
Члени:
Омельчук Юлія Миколаївна
Вишневська Наталія Павлівна

11-Б клас
Клімук Людмила Тадеушівна – голова
Члени:
Кравченко Ірина Олександрівна
Касянчик Віталій Петрович

11-В клас
Моцик Людмила Миколаївна – голова
Члени:
Ревта Наталія Василівна
Сяська Наталія Василівна
Шевчук Наталія Михайлівна

11-Г клас

Закомарко Таміла Валеріївна – голова
Члени:
Ковальчук Олена Володимирівна
Леницька Лілія Василівна

11-Д клас
Бурма Наталія Михайлівна – голова
Члени:
Романік Ірина Володимирівна
Криса Михайло Миколайович


09 лют 2016

Сумуємо з приводу смерті Гудзя Іллі Дмитровича


Сумуємо з приводу смерті Гудзя Іллі Дмитровича
Трудовий колектив колегіуму разом з родиною глибоко сумує з приводу смерті ветерана освіти Іллі Дмитровича Гудзя – вчителя хімії, колишнього заступника директора з науково-методичної роботи, завідувача кафедри природничих дисциплін, людини, яка все своє життя присвятила вихованню та навчанню учнів, розвитку освіти.
Висловлюємо глибоке співчуття рідним та близьким, усім, хто знав і цінував покійного. Вічна йому пам’ять.
09 лют 2016

У колегіумі триває тиждень англійської мови

У колегіумі триває тиждень англійської мови
09 лютого 2016 року проведено ряд заходів відповідно до плану, в яких взяли участь учні початкових класів. А саме:
1. Веселі перерви: кросворди та пазли для початківців.
2. Урок-вікторина для учнів 4-В класу.
3. Казковий вернісаж для молодших класів.
4. Засідання євроклубу Ventus.
08 лют 2016

Батьківські збори

09 лютого 2016 року відбудуться збори для батьків учнів 11-х класів з метою роз’яснювальної роботи щодо порядку реєстрації на ЗНО-2016.
Графік проведення
Батьківські   збори

Адміністрація
08 лют 2016

Тиждень англійської мови

Тиждень англійської мови
З 08 по 14 лютого 2016 року у колегіумі проходить тиждень англійської мови.
В перший день тижня учні 8-х класів здійснили віртуальну подорож до Великої Британії, ознайомившись з культурою та традиціями даної англомовної країни.
08 лют 2016

Оголошення

1
11 лютого 2016 року о 17.15 годині у колегіумі відбудеться розширене засідання Ради закладу та голів батьківських комітетів класів.

Адміністрація закладу
08 лют 2016

Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з англійської мови ученицю 11 класу Гузей Анюту та її вчителя Бзіту Тетяну Степаніву.

Дякуємо за плідну та результативну працю!!!
08 лют 2016

Вітаємо!!!

Вітаємо з перемогою у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології ученицю 11 класу Циплінську Дарину та її вчителя Сарницьку Галину Олексіївну.

Дякуємо за плідну та результативну працю!!!
>> <<