Підсумки конкурсу «Клас року 2016-2017» (І семестр) » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
16 січ 2017

Підсумки конкурсу «Клас року 2016-2017» (І семестр)

Підсумки конкурсу «Клас року 2016-2017» (І семестр) Протягом І семестру 2016-2017 н. р. Шкільний уряд колегіуму проводив контроль за рівнем навчальних досягнень учнів усіх класів, дотриманням Правил для учнів, санітарно-гігієнічного стану класних приміщень, стану закріпленої за класами території та здійснював потижневий рейтинг класів з якості знань учнів, результативності виступів у класних та загальношкільних заходах, зайнятості учнів у роботі гуртків, спортивних секціях, участь у шкільному житті.
Відповідно до даних критеріїв були визначені класи-переможці
за І семестр 2016-2017 н. р. за номінаціями:

Номінація «Добрий господар»

Серед 1-4 класів - І місце
1-Г клас
Класовод Волошина І.С.
Староста – Манчук Аліна
2-Б клас
Класовод Ситай Н. М.
Староста – Годунок Вікторія
Серед 5-7 класів - І місце
6-Б клас
Класний керівник Чабан А. В
Староста – Степчин Дарина
Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник Блищик І. В.
Староста – Римарчук Аліна
Серед 10-11 класів - І місце
11-Г клас
Класний керівник Хандучка Т. К.
Староста – Ігнатюк Юлія

Номінація «Найвихованіший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
1-В клас
Класовод Мечкало Л.П.
Староста – Рябченко Владислав
3-Б клас
Класовод Манзик Л.П.
Староста – Шоломей Дарина
Серед 5-7 класів - І місце
6-А клас
Класний керівник Пешко Л.І.
Староста –Дворак Олеся
Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник Блищик І. В.
Староста – Римарчук Аліна
Серед 10-11 класів - І місце
11-Б клас
Класний керівник Кривко Н.М.
Староста – Гусар Оксана

Номінація «Перспектива року»
Серед 1-4 класів - І місце посіли:
3-В клас
Класовод Ткач О.С.
Староста – Крилюк Софія
4-В клас
Класовод Іваницька Н.С.
Староста – Блищик Ангеліна
Серед 5-7 класів - І місце
6-Б клас
Класний керівник Чабан А. В
Староста – Степчин Дарина
Серед 8-9 класів - І місце
8-Б клас
Класний керівник Березюк Г. В.
Староста – Дяк Тетяна
Серед 10-11 класів - І місце
11-А клас
Класний керівник Дуліпа М.А.
Староста – Кречко Софія

Номінація «Найспортивніший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
4-А клас
Класовод Кібиш Л.У.
Староста – Бова Софія
Серед 5-7 класів - І місце
6-Б клас
Класний керівник Чабан А. В
Староста – Степчин Дарина
Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник Блищик І. В.
Староста – Римарчук Аліна

Серед 10-11 класів - І місце
11-Г клас
Класний керівник Хандучка Т.К.
Староста – Ігнатюк Юлія
Номінація «Інтелект майбутнього»
Серед 1-4 класів - І місце
3-В клас
Класовод Ткач О.С.
Староста – Крилюк Софія
4-В клас
Класовод Іваницька Н.С.
Староста – Блищик Ангеліна
Серед 5-7 класів - І місце
5-А клас
Класний керівник Подерня І.А.
Староста – Сарницька Катерина
6-Б клас
Класний керівник Чабан А. В
Староста – Степчин Дарина

Серед 8-9 класів - І місце
8-Б клас
Класний керівник Березюк Г.В.
Староста – Дяк Тетяна
Серед 10-11 класів - І місце
11-А клас
Класний керівник Дуліпа М.А.
Староста – Кречко Софія

Номінація «Натхнення і талант»
Серед 1-4 класів - І місце
2-В клас
Класовод Швирид Л.П.
Староста – Білик Анастасія
Серед 5-7 класів - І місце
5-А клас
Класний керівник Подерня І. А.
Староста – Сарницька Катерина
Серед 8-9 класів - І місце
9-А клас
Класний керівник Голуб Л. З.
Староста – Буніна Аліна
Серед 10-11 класів - І місце
10-А клас
Класний керівник Мілоста О. А.
Староста – Мечкало Богдан

Вітаємо класи з перемогою та бажаємо подальших успіхів,
нових звершень і перемог!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду