Наказ про зарахування учнів в 1-й клас » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
31 сер 2017

Наказ про зарахування учнів в 1-й клас

1. Блищика Антона Івановича
2. Блищика Владислава Олексійовича
3. Боруль Валерію Русланівну
4. Волощука Максима Віталійовича
5. Данилюк Вікторію Анатоліївну
6. Жданюка Якова Ярославовича
7. Калінчук Ніку Вікторівну
8. Качинську Анастасію Сергіївну
9. Качинського Марка Олександровича
10. Котович Богдану Миколаївну
11. Луцика Ярослава Олександровича
12. Максимчука Михайла Олеговича
13. Місько Діану Ярославівну
14. Муравинця Владислава Олександровича
15. Муравинця Олександра Сергійовича
16. Новака Назарія Сергійовича
17. Тарасюка Артема Леонідовича
18. Хомич Вікторію Яківну
19. Чугай Христину Василівну
20. Шеремета Артема Андрійовича

2. Зарахувати учнями 1-Б класу:

1. Бабінського Ростислава Миколайовича
2. Базаку Олексія Сергійовича
3. Безушко Анастасію Іванівну
4. Блищик Валерію Валеріївну
5. Босик Віру Адамівну
6. Василюк Ангеліну Василівну
7. Вінника Вадима Юрійовича
8. Водька Давида Івановича
9. Водько Евеліну Іванівну
10. Гіль Іллю Володимировича
11. Дуляницьку Камілу Андріївну
12. Жданюк Дарину Іванівну
13. Калюту Мирославу Лазарівну
14. Караван Данила Миколайовича
15. Килюшик Анастасію Віталіївну
16. Килюшик Дарину Віталіївну
17. Килюшика Максима Станіславовича
18. Кисіль Яну Олександрівну
19. Кравченко Катерину Святославівну
20. Марковця Владислава Олеговича
21. Мельник Аліну Володимирівну
22. Мельника Богдана Андрійовича
23. Молчан Аліну Едуардівну
24. Осійчук Аріну Андріївну
25. Осмоловича Артем Андрійовича
26. Петровича Владислава Івановича
27. Подерню Артура Миколайовича
28. Романова Дениса Миколайовича
29. Хваль Марію Володимирівну
30. Шишку Людмилу Юріївну




3. Зарахувати учнями 1-В класу:

1. Базаку Марію Юріївну
2. Берестюк Варвару В’ячеславівну
3. Блищик Анну Юріївну
4. Бурду Олександру Юріївну
5. Гарбар Павла Олександровича
6. Годунок Катерину Сергіївну
7. Гусар Катерину Василівну
8. Дуляницького Євгена Станіславовича
9. Жучку Ярослава Миколайовича
10. Килюшика Мирослава Володимировича
11. Козярець Юліана Юрійовича
12. Корнійчука Андрія Ігоровича
13. Кречко Дарію Миколаївну
14. Кулай Вероніку Олександрівну
15. Левківську Вікторію Михайлівну
16. Нічика Давида Андрійовича
17. Олексійовця Михайла Володимировича
18. Романіка Даниїла Анатолійовича
19. Серховця Андрія Олександровича
20. Сильмана Владислава Михайловича
21. Соловей Евеліну Олександрівну
22. Стібиш Олександру Романівну
23. Стібиш Поліну Сергіївну
24. Стібиш Софію Михайлівну
25. Тимофієву Ольгу Сергіївну
26. Тихого Дениса Олександровича
27. Троцюк Анастасію Олександрівну
28. Хоружого Матвія Володимировича
29. Хутку Ольгу Євгенівну
30. Шеверду Дениса Романовича

4. Призначити класоводами:
4.1 1-А класу – Ковальчук Ірину Андріївну;
4.2 1-Б класу – Іваницьку Ніну Сергіївну;
4.3 1-В класу – Кібиш Любов Улянівну.

5. При цьому покласти на них відповідальність за збереження життя і здоров’я школярів під час навчально-виховного процесу.
6. Заступникові директора з навчально-виховної роботи Першуті Л.В. взяти під особистий контроль організацію навчання учнів - першокласників у 2017 - 2018 навчальному році.






Директор колегіуму А.Ф. Остапенко


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду