Списки учнів, зарахованих до перших класів на 2012-2013 н.р. » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
21 сер 2012

Списки учнів, зарахованих до перших класів на 2012-2013 н.р.

 1-А клас

                           

         Класовод

   Мечкало Лариса Михайлівна

     учитель початкових класів,

  спеціаліст І кваліфікаційної категорії


  1. Апончук Юлія Олександрівна
  2. Базюн Юлія Василівна
  3. Блищик Ірина Вікторівн
  4. Блищик Розалія Іванівна
  5. Босько Юлія Петрівна
  6. Галяс Віталій Іванович
  7. Гузей Павло Володимирович
  8. Гут Дарина Олександрівна
  9. Зуєвич Ольга Олександрівна
  10.  Івашко Дарія Олександрівна
  11.  Кисіль Вадим Олександрович
  12.  Ковальчук Євген Олександрович
  13.  Козодой Софія Русланівна
  14.  Кречко Тарас Юрійович
  15.  Моніч Олександр Анатолійович
  16.  Мороченець Вікторія Михайлівна
  17.  Неродик Діана Русланівна
  18.  Сарницька Катерина Сергіївна
  19.  Симонюк Ангеліна Вікторівна 
  20.  Симчук Катерина Сергіївна
  21.  Тишковець Мирослава Олександрівн
  22. Дробинюк Ігор Сергійович 

1-Б клас

   

               Класовод

      Бортник Наталія Віталіївна

      учитель початкових класів

   спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

  1. Артюшик Богдан Костянтинович
  2. Гузоватий Андрій Володимирович

  3. Дацький Валентин Вікторович

  4. Деркач Софія Олександрівна

  5. Захарчук Станіслав Юрійович

  6. Каюн Юлія Сергіївна

  7. Кібиш Анастасія Анатоліївна

  8. Ковлев Дмитро Олександрович

  9. Дяконов Микола Юрійович

  10. Максимчук Артур Олегович

  11. Мельник Маргарита Леонідівна

  12. Муравинець Богдана Сергіївна

  13. Муравинець Денис Васильович

  14. Петрович Серафим Олександрович

  15. Подерня Ірина Русланівна

  16. Полюхович Дмитро Валерійович

  17. Полюхович Яна Сергіївна

  18. Римарчук Дмитро Тарасович

  19. Шеванова Тетяна Русланівна

  20. Чугай Ігор Васильович

  21. Карпач Назар Павлович

 1-В клас

              

               Класовод

      Бортник Тетяна Миколаївна

      учитель початкових класів

   спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії

 

  1. Бортник Олесь Романович
  2. Бортник Таміла Юріївна
  3. Босик Тетяна Ярославівна
  4. Ващенко Майя Сергіївна
  5. Діжурко Іван Анатолійович
  6. Дуляницька Анжеліка Андріївна
  7. Ігнатюк Софія Святославівна 
  8. Карплюк Валерія Вікторівна
  9. Ковенько Олександр Васильович
  10. Ковенько Юлія Іванівна
  11. Кривко Ольга Ігорівна
  12. Крилюк Дмитро Олегович
  13. Кукла Андрій Русланович
  14. Кушнір Маргарита Олександрівна
  15. Лепчій Аліна Ігорівна
  16. Мекіса Наталія Олександрівна
  17. Дуляницький Олександр Миколайович
  18. Наконечна Валентина Віталіївна
  19. Романік Роман Анатолійович
  20. Русін Олександр Юрійович
  21. Сад Мар’яна Петрівна
  22. Тимошевич Діана Іванівна
  23. Христянович Олексій Олександрович
  24. Хутка Анна Євгеніївна
  25. Бурда Антон Олександрович


скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду