Вітаємо!!! » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
05 лис 2013

Вітаємо!!!

Вітаємо переможців  I етапу Всеукраїнських олімпіад

-         з української мови та літератури:

Луковець Іванну 7 клас

Сороку Юрія 8 клас

Гузей Анюту 9 клас

Бик Марію 10 клас

Бубку Катерину 10 клас

Логацьку Нелю 11 клас

-         з російської мови та літератури:

Місько Юлію 11 клас

Красько Діану 10 клас

Шкуратову Наталію 9 клас

-         з історії:

Лірник Яну 8 клас

Шкуратову Наталію 9 клас

Лірника Тараса 10 клас

Рябу Наталію 11 клас

-         з правознавства:

Ковальчук Дарину 9 клас

Кисіль Аліну 10 клас

Луковець Деллі 11 клас

-         з математики:

Заваріна Валентина 6 клас

Касюдик Богдана 6 клас

Гузея Дмитра 7 клас

Симончука Богдана 8 клас

Олексієвця Олександра 8 клас

Дяконову Софію 9 клас

Тарасюка Богдана 10 клас

Рижу Людмилу 10 клас

Гута Вадима 11 клас

Якимчука Олега 11 клас

-         з біології:

Шемехна Павла 8 клас

Касянчик Діану 9 клас

Кубая Вадима 10 клас

Джигалюк Іванну 11 клас

-         з фізики:

Луковець Іванну 7 клас

Олексієвця Олександра 8 клас

Симончука Богдана 8 клас

Бабіка Руслана 9 клас

Лірника Тараса 10 клас

Тарасюка Богдана 10 клас

Гута Вадима 11 клас

Якимчука Олега 11 клас

-         з англійської мови:

Громенка Романа 8 клас

Моніч Яну 8 клас

Гузей Анюту 9 клас

Ковальчук Дарину 9 клас

Хандучку Катерину 9 клас

Рижу Людмилу 10 клас

Чорну Ірину 11 клас

-         з екології:

Ковальчук Катерину 10 клас

Горецьку Тетяну 11 клас

-         з інформаційних технологій та інформатики:

Бубку Богдана 8 клас

Бесараба Андрія 9 клас

Шевчука Олександра 10 клас

Кашпуренка Назара 10 клас

Федорчука Тараса 11 клас

Гончара Дмитра 11 клас

-         з трудового  навчання:

Дяконову Софію 9 клас

Кобець Богдану 7 клас

Романчук Мирославу 10 клас

Ващенка Владислава 9 клас

Оксенюка Михайла 10 клас

Шкіндера Олександра 10 клас

-         з  фізичної культури:

Лебедюк Юлію 11 клас

Килюшика Сергія 11 клас

-         з астрономії:

Бову Ганну 10 клас

Собченка Романа 11 клас

Мокруху Назарія 11 клас

-         з хімії:

Олексієвця Олександра 8 клас

Гузей Анюту 9 клас

Бубку Катерину 10 клас

Кібиш Діану 10 клас

Ковальчук Катерину 11 клас

-         з географії:

    Громенка  Романа     8  клас

    Касянчик  Діану         9  клас

    Бик  Марію                10 клас

    Шепетько  Ганну       11  клас

-         з економіки:

    Бабіка  Руслана  9  клас

     Кубая  Вадима    10  клас

    Якимчука  Олега    11  клас

-         з німецької  мови:

   Лірник  Яну   8  клас

  Калюту  Ларису  9  клас

  Міхеєва  Романа   10  клас

  Чорну  Ірину    11  клас

-         з педагогіки  та  психології:

Легку  Юлію     11  клас

Босик  Ірину   10  клас

Івашко  Софію   10  клас

Бажаємо успіхів на ІІ етапі олімпіад!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду