ЗАПРОШУЄМО ДО 1 КЛАСУ » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
16 лис 2017

ЗАПРОШУЄМО ДО 1 КЛАСУ

Звертаємо Вашу увагу на те, що дітям, які вступають до першого класу, що обслуговує мікрорайон, де мешкає дитина, не може бути відмовлено у зарахуванні.
Тому класи будуть формуватися таким чином:
- в першу чергу з числа дітей мікрорайону колегіуму;
- в другу чергу з числа дітей інших мікрорайонів, відповідно
до дати подачі заяви.

Мікрорайон колегіуму

Вулиці:

1. Грушевського (від початку і до вул. Вишнева)
2. Архітектурна
3. Миру
4. Пилипа Орлика
5. Шевченка
6. Котляревського
7. Гагаріна
8. Заводська
9. Повстанців (від вул. Соборна до кінця)
10. Степова
11. Тімірязєва
12. Князя Острозького
13. Винниченка
14. Б. Хмельницького
15. Воїнів Інтернаціоналістів
16. Дубова
17. Проектна
18. Молодіжна
19. Ювілейна
20. Нова
21. Перемоги
22. Яблунева
23. Польова
24. Південна
25. Пушкіна
26. Медична
27. Освітянська
28. Вербова
29. Володимирська
30. Кармелюка
31. Тополева
32. Західна
33. Головка

Провулки:
1. Б. Хмельницького
2. Шевченка

Зверніть увагу!!!
Лист МОН №1/9-71 від 14.02.15р. "Щодо роз’яснення порядку приймання дітей до першого класу"

Особливості приймання дітей до перших класів
загальноосвітніх навчальних закладів

Вік майбутніх першокласників
Вік майбутніх першокласників регламентовано статтею 20 Зако¬ну України «Про загальну середню освіту» від 13 травня 1999 р. № 651-XIV, в якій зазначено, що зарахування учнів до загальноосвіт¬ніх навчальних закладів здійснюється, як правило, з шести років. У пункті 1.4 Постанови Головного державного санітарного лікаря України «Про підготовку загальноосвітніх навчальних закладів до но¬вого 2009/2010 навчального року» від 29 липня 2009 р. № 20 наголо¬шено: «Не допускати прийом до школи дітей, молодше 5 років 8 міся¬ців». Зазначена Постанова Головного державного санітарного лікаря України є чинною до початку 2010/2011 навчального року.
Разом з тим, звертаємо увагу на те, що згідно зі статтею 12 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11 липня 2001 р. № 2628-ІП право на перебування у дошкільних навчальних закладах гарантовано дітям ві¬ком від двох місяців до шести (семи) років. Отже, якщо дитина досягла шестирічного віку, дошкільні навчальні заклади не можуть відмовити батькам у подальшому отриманні їхньою дитиною дошкільної освіти.
Умови приймання дітей до загальноосвітніх навчальних закладів
Приймання дітей до першого класу загальноосвітніх навчальних закладів здійснюється на безконкурсній основі відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України «Про прийом дітей до 1 класу за-гальноосвітніх навчальних закладів» від 7 квітня 2005 р. № 204.
Загальноосвітні навчальні заклади приймають дітей на навчан-ня відповідно до визначеної території обслуговування. За наяв¬ності вільних місць дитина може навчатися і в інших навчальних за¬кладах.
Для зарахування дитини до першого класу батькам чи особам, які їх замінюють, потрібно подати до загальноосвітнього навчально¬го закладу такі документи:
- заяву на ім’я директора;
- копію свідоцтва про народження дитини;
- медичну картку встановленого зразка.
Умови приймання дітей до спеціалізованих навчальних закладів
До спеціалізованої школи (школи-інтернату) з поглибленим вивченням окремих предметів приймання дітей здійснюється не¬залежно від території обслуговування.
Приймання дітей, які вступають до першого класу спеціалізо¬ваної школи (школи-інтернату), проводиться протягом періоду, ви¬значеного навчальним закладом, після співбесіди з дитиною у присутності її батьків або осіб, які їх замінюють, згідно з Інструк¬цією про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихован¬ців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки Украї¬ни від 19 червня 2003 р. № 389 та зареєстрованої у Мін’юсті 4 липня 2003 р. за № 547/7868.
Співбесіда з дитиною, яка вступає до першого класу спеціалізо¬ваної школи (школи-інтернату), повинна охоплювати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення дисциплін відповідно до спеці¬алізації закладу.
Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі матері¬алів, запропонованих центрами практичної психології та соціальної роботи (психологічними службами), а затверджує директор на¬вчального закладу за погодженням із відповідним органом управ¬ління освітою.
Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного на¬вчального закладу. Не можна перевіряти вміння читати, писати, раху¬вати тощо, оскільки формування цих навичок відбувається у процесі навчання дитини у початкових класах за чинними навчальними про¬грамами для 1 -4 класів загальноосвітніх навчальних закладів.
Приймання дитини має проводитись вчителем початкових кла¬сів та психологом у формі доброзичливої співбесіди, що триває не більше 30 хвилин, у присутності батьків або осіб, які їх замінюють.
Оскільки навчання учнів першого класу здійснюється з ураху¬ванням особливостей фізичного і психічного розвитку дітей, їхніх вікових та індивідуальних можливостей, слід зазначити, що готов¬ність до систематичного навчання визначається взаємозв’язаними компонентами: фізичною (станом здоров’я і фізичним розвитком дитини), інтелектуальною і особистісною готовністю.
Фізична готовність дитини до школи визначається медичними працівниками і записується у медичній картці.
Особистісна готовність характеризує:
- уміння дитини орієнтуватися у навколишньому світі;
- ставлення дитини до школи;
- самостійність дитини, її активність й ініціативність, сформованість потреби у спілкуванні, вміння встановлювати контакти з однолітками і дорослими.
Про інтелектуальну готовність дитини до школи свідчить відповідний рівень розумового розвитку, зокрема таких пізнаваль¬них психічних процесів, як сприймання, мислення, пам’ять, уява, увага, мовлення, а також відповідний рівень знань дитини.
Шкільний психолог та вчитель вивчають індивідуальні особ¬ливості дитини з метою найефективнішого впливу на її всебічний розвиток та виховання у процесі навчання після зарахування до першого класу.

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду