doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лис 2021

Про дошкільний підрозділ

Про дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум»
Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум» у своєму складі має 2 групи для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечується їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Функціонує: з 16 січня 2014 року.
Дошкільний підрозділ розрахований на 2 вікові групи, 50 місць. Фактично функціонують 2 групи.
Для забезпечення освітнього процесу у дошкільному підрозділі закладу створені належні умови: обладнано 2 групових приміщення, музична (спортивна) зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, ізолятор.
Мова навчання і виховання – українська.
Головною метою закладу є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу; реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників.
Графік роботи закладу
Дошкільний підрозділ працює за п’ятиденним робочим тижнем.
Одна група з 10,5-годинним, друга - з 12-годинним робочим днем. Вихідні - субота, неділя, святкові дні.
Правила прийому до закладу


21 лют 2022

Міжнародний день рідної мови у дошкільному підрозділі!!!

Міжнародний день рідної мови у дошкільному підрозділі!!!
21 лютого вихованці
дошкільного підрозділу долучилися до святкування Міжнародного дня рідної мови. У своїй роботі вихователі мали за мету розкрити дітям усю красу української мови, її багатство та неповторну милозвучність.
Незабутньо і цікаво пройшов день, насичений яскравими подіями, іграми та казками.

16 лют 2022

День єднання

День єднання
Вихованці дошкільного підрозділу
відзначили День єднання.
Цьогоріч 16 лютого в Україні оголошене Днем єднання. Не змогли залишитися осторонь цієї важливої події й вихованці дошкільного підрозділу.
Під гаслом «Україна – єдина країна!» пройшов цей день у дитячому садку. Всі заходи були спрямовані на ознайомлення дошкільнят із цікавими фактами нашої країни, виховання патріотичного почуття та поваги до державних символів, виховання у малечі почуття єдності.

14 лют 2022

День святого Валентина

День святого Валентина
День святого Валентина -
це свято не тільки для дорослих. Адже перші почуття любові часто відвідують серця наших малюків ще у дитячому садочку. З нагоди цього свята вихованці групи "Бджілки", під керівництвом вихователя, для своїх рідних та друзів виготовили «Валентинки»

27 січ 2022

STREAM-освіта в дії

STREAM-освіта в дії
Змінюються часи, діти, а отже,
мають реформуватися й особливості організації освітнього процесу у дитячому садку. 25 та 26 січня у дошкільному підрозділі закладу були організовані й проведені інтегровані заняття з використанням елементів STREAM-освіти дошкільників. Вони мали на меті сформувати у дітей цілісну картину світу, шляхом інтеграції освітніх ліній, об’єднаних єдиною темою.

26 січ 2022

STREAM-освіта в дії

STREAM-освіта в дії
Змінюються часи, діти,
а отже, мають реформуватися й особливості організації освітнього процесу у дитячому садку. 25 та 26 січня у дошкільному підрозділі закладу були організовані й проведені інтегровані заняття з використанням елементів STREAM-освіти дошкільників. Вони мали на меті сформувати у дітей цілісну картину світу, шляхом інтеграції освітніх ліній, об’єднаних єдиною темою.

19 січ 2022

ОГОЛОШЕННЯ!!!

ОГОЛОШЕННЯ!!!
Шановні батьки!
Якщо Ви бажаєте, щоб Ваша дитина здійснювала розвиток, виховання та навчання в дошкільному підрозділі Володимирецького ліцею «Колегіум» Ви маєте змогу подати онлайн-заяву, заповнивши відповідну форму:
My Webpage

18 січ 2022

Фестиваль колядок та щедрівок у дошкільному підрозділі

Фестиваль колядок та щедрівок у дошкільному підрозділі
Здається, Різдво вже минуло,
однак колядки у дошкільному підрозділі ще продовжують звучати. Вихованці старшої групи «Бджілки» із святковими вітаннями та гарною колядою завітали до своїх менших друзів. Своїм неперевершеним артистизмом колядники подарували усім присутнім особливу атмосферу свята та щирі емоції.

13 січ 2022

Зима малятам не дасть сумувати…

Зима малятам не дасть сумувати…
Зима – дивовижна пора!
Її обожнюють усі діти. Зимові прогулянки у садку – це прекрасний час для розваг на відкритому повітрі, чудовий спосіб оздоровлення. У цьому й переконалися вихованці дошкільного підрозділу. Цікава, нетрадиційна й дослідницька діяльність, яка виходить за межі заняття заохочує малят до пізнання нового, отримання заряду бадьорості й гарного настрою.
Рум’яні щічки, сяючі очі і позитивні емоції – такий результат зимових прогулянок подобається всім: і дітям, і дорослим.

30 гру 2021

На порозі Новий рік…

На порозі Новий рік…
Новий рік у дитячому садку
– подія особлива. Це свято радості та очікування чогось нового, неймовірного. Дуже важливо зуміти зберегти у дитячих серцях віру в чудеса, добру магію і казку.
30 грудня вихованці дошкільного підрозділу змогли поринути у святкову атмосферу Нового року. Казкові герої захопили дітей веселими хороводами, запальними таночками та іграми. Своїми віршами та піснями діти порадували найголовнішого гостя - Діда Мороза.
Це свято подарувало усім присутнім море позитиву, безліч дитячих посмішок та гарний настрій.
>> <<