doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"
20 жов 2021

Свято Осені

Свято Осені
Кожне свято для дітей
– справжнє море радості, гарних емоцій та величезного задоволення. У дошкільному підрозділі стало традицією проводити Свято Осені. Цього року воно пройшло 20 жовтня і подарувало радість та святковий настрій усім присутнім у прикрашеній з любов’ю залі.
Хлопчики та дівчатка, одягнені в українські костюми, завзято танцювали з листочками, співали пісні, прославляючи осінь за її красу та врожаї.
Вихованці отримали багато позитивних емоцій. А на завершення Осінь усіх почастувала своїми дарами – смачними яблучками.
13 жов 2021

Інтегроване заняття "Козаки й козачата"

Інтегроване заняття "Козаки й козачата"
13 жовтня 2021 року
напередодні Дня захисника України, Дня українського козацтва, вихованці старшої групи «Бджілки» спробували вписати свої рядки у вічну книгу козацької слави під час інтегрованого заняття «Козаки й козачата».
Малеча знає, що сьогодні козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак – це передусім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу.
Такі заняття допомагають виховувати в наших діток повагу до захисників української землі, до історичного минулого своєї держави, формувати почуття патріотизму, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.
05 жов 2021

Урок безпеки для дошкільнят

Урок безпеки для дошкільнят
В рамках проведення акції
«Тиждень безпеки життєдіяльності» до дошкільного підрозділу завітали працівники ДСНС, котрі провели для вихованців закладу пізнавальний урок безпеки: розповіли про основні правила поведінки та дії під час надзвичайних ситуацій. Також малечі була надана можливість спробувати себе у ролі рятувальників, вони із задоволенням приміряли бойове спорядження.
Проводжаючи гостей, малята щиро та голосно поділилися емоціями від уроку, пообіцяли, що ніколи не будуть бавитися із сірниками та обов’язково будуть дотримуватися правил пожежної безпеки, яких їх навчили працівники Служби порятунку 101.
04 жов 2021

ФЕСТИВАЛЬ «ОСІННІ ФАНТАЗІЇ»

ФЕСТИВАЛЬ «ОСІННІ ФАНТАЗІЇ»
В атмосфері ніжності,
чарівності та ліричності в дошкільному підрозділі закладу пройшов фестиваль "Осінні фантазії". За підтримки батьків-партнерів та педагогів було створено неповторну осінню фотозону. Маленькі вихованці поринули в чарівну осінню казку та отримали багато незабутніх вражень та яскравих емоцій.
24 вер 2021

Вітаємо!

Вітаємо!
Шановні вихователі, працівники дошкільної освіти!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Всеукраїнського дня дошкілля! Нехай лагідні посмішки Ваших вихованців дарують Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, Ваша праця буде наповнена приємними турботами та натхненням. Міцного Вам здоров’я, любові, здійснення усіх мрій та сподівань.

21 вер 2021

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ У ДОШКІЛЬНОМУ ПІДРОЗДІЛІ
Миру в Україні – бути!
"Миру хочуть добрі люди. І дорослі, і малі прагнуть миру на Землі!"
Саме під таким гаслом вихованці дошкільного підрозділу долучилися до відзначення Міжнародного дня миру. З нагоди цього дня у групах були проведені тематичні заняття: зібравшись у дружнє коло малюки ділилися дитячими уявленнями про мир, дружбу і злагоду.
Нехай справдяться дитячі мрії, надії та сподівання про мир на землі.
20 вер 2021

ОГОЛОШЕННЯ!

ОГОЛОШЕННЯ!
20 вер 2021

Екскурсія в музей

Екскурсія в музей
20.09.2021 року вихованці старшої групи
«Бджілка» відвідали етнографічний музей «Світлиця». Його керівник, Тетяна Михайлівна Кедич, підготувала для дітей змістовну та цікаву екскурсію. Захоплююча розповідь з історії рідного краю, культури, звичаїв, експонати спадщини минулого: вироби народних ремесел, обереги, вбрання, побутові речі не залишили дітей байдужими. До всього хотілося доторкнутися, все це потримати в руках.
Екскурсії до етнографічного музею дають змогу пробудити в дітях чуття приналежності до свого роду, до рідної землі, розвивають пізнавальні процеси та світогляд дітей.
10 вер 2021

ДЕНЬ ЗДОРОВʼЯ

ДЕНЬ ЗДОРОВʼЯ
Щорічно у нашому закладі проводиться
День здоров‘я, основна мета якого- формування навичок здорового способу життя. Протягом дня з дітьми проводяться різноманітні розваги та ігри. Все це сприяє розвитку доброго настрою впродовж дня. Виховує увагу, дружбу, чесність, взаємодопомогу та повагу один до одного.

18 чер 2021

Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для дітей

	 Пам'ятка безпечної поведінки під час літніх канікул для дітей
Шановні батьки!
Пам'ятайте, що літні канікули для дітей - це можливість набратися свіжих сил, оздоровитися,закріпити набуті знання і використовувати їх у домашніх умовах. Звертаємо увагу на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул
1. Не залишайте дітей без нагляду. Ви повинні знати, де знаходиться ваша дитина протягом дня і ночі.
2. Слідкуйте, щоб діти обережно поводилися з вогнем.
3. Використання піротехнічних засобів небезпечне для життя і здоров’я.
4. Нагадуйте дітям, що необхідно дотримуватись правил дорожнього руху.
5. Не дозволяйте, щоб діти ходили на водоймища.
6. Категорично забороніть дітям грати в недобудованих,зруйнованих, аварійних будівлях або на території поблизу таких об'єктів.
7. Нагадуйте правила поводження з побутовим газом під час користування газовими плитами.
8. Пам’ятайте про правила поводження з бездоглядними свійськими тваринами.
9. В разі необхідності телефонуйте:
- при пожежі - 101
- до міліції - 102
- швидка допомога - 103
- служба газу - 104
>> <<