doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
12 жов 2017

Вулик здоров'я

Вулик здоров'я
Пріоритетним напрямком в роботі дошкільних груп «Вулик» є збереження і зміцнення здоров′я дітей. Тому в нашому садочку розроблена і застосовується власна система здоров′язбережувальної діяльності , що ґрунтується на елементах інноваційних технологій. Тому в старшій групі «Бджілки» було проведено плантографію, яка дозволяє отримати відбитки стоп у позі природного прямостояння на спеціальному приладі – пантографі, з подальшою їх розшифровкою та наданням рекомендацій щодо профілактики та корекції порушень стоп у дітей засобами фізичного виховання і ЛФК.
06 жов 2017

Лишай в дітей – різновиди та способи лікування

Лишай в дітей – різновиди та способи лікування
Лишай в дітей – це група інфекційних дерматозів грибкової або вірусної природи, що протікають з висипаннями, сверблячкою, лущенням, порушенням пігментації шкіри, випаданням волосся. У дітей зустрічаються різні види лишаю (стригучий, різнокольоровий, червоний плоский, висівкоподібний, оперізуючий), що мають специфічні прояви. Для виявлення захворювання проводиться дерматологічна діагностика: огляд шкіри під лампою Вуда, мікроскопія скребків, вірусологічне та культуральне дослідження. Лікування лишаю в дитини включає карантинні заходи, обробку ділянок шкіри протигрибковими, противірусними, кортикостероїдними препаратами, фізіотерапевтичний вплив.
28 вер 2017

«Україна – моя Батьківщина»

«Україна – моя Батьківщина»
У старшій групі «Бджілки» проведено заняття: «Україна – моя Батьківщина». На занятті закріпили знання дітей про українську символіку, державний прапор,тризуб, назви предметів українського побуту; розвивали мислення, пам'ять, увагу; розширили знання дітей про рідний край – Україну; виховували любов до рідної землі.
25 вер 2017

Гімнастика

Гімнастика Гімнастика пробудження- є невідємною ланкою фізичного розвитку дітей.Прокидаючись та виконуючи елементарні фізичні вправи,діти налагоджують свій оргонізм до пдальшої рухової активності.
Тому в дошкільних групах «Вулик» ,а саме групі «Квіточки» діти мають змогу щоразу псля денного сну оздоровити свій організм за допомогою таких оздоровчих заходів : масажних килимків, самомасажу,пальчикової гімнастики та різних коригуючи вправ. Які вихованці виконують з привеликим задоволенням!

21 вер 2017

«Полем осінь походила, все навкруг позолотила»

«Полем осінь походила, все навкруг позолотила»
Під таким гаслом в дошкільних групах «Вулик» 21 вересня відбулася виставка «Дари осені». Вихованці груп та їх батьки креативно підійшли до створення казкових персонажів, корзинок, машин і все це з осіннього врожаю!
Адміністрація закладу дякує усім учасникам виставки за фантастичні змістовні роботи.
06 чер 2017

випускний бал для старшої групи «Квіточки"

випускний бал для старшої групи «Квіточки"
02 червня 2017 року відбувся випускний бал для старшої групи «Квіточки».
Такий особливий та надзвичайно-хвилюючий момент у житті настав для випускників дошкільних груп «Вулик» колегіуму та їхніх батьків. Вчорашні малюки, які ще не вміли розмовляти та самостійно одягатися, стали сьогоднішніми допитливими випускниками. Вони гарно співають, малюють, танцюють, читають, рахують, а головне - вміють товаришувати .
Дякуючи спільній та наполегливій праці працівників закладу та батьків дітей свято було неперевершеним. Хореографічні композиції та дійства, колективні та сольні композиції зачаровували серця присутніх. З найкращими побажаннями до випускників та батьків звернувся директор закладу А.Ф. Остапенко.
В добру путь, Вам випускники!!!
18 травня 2017

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»Ой у нашому садочку розцвітають квіти,
То не квіти, а веселі володимирецькі діти,
Дівчатонька – мовзозуленьки, хлопці – як дубочки,
Тішать око українські вишиті сорочки.
Вишиванка здавна булла невід’ємною частиною вбрання українця. Для кожного регіону були характерні свої барви, стиль, техніки вишиванок. В одних – класичне строге поєднання червоного та чорного (як в житті, де радість з журбою переплелись), в інших – яскраве поєднання різних кольорів.
Наш заклад Дошкільні групи «Вулик» долучився до відзначення Всеукраїнського Дня вишиванки, щоб висловити свою національну та громадянську позицію, провівши такі заходи:
- виставку-конкурс «Два кольори мої…»;
-родини вихованців у вишиванках;
- інтегровані заняття:
• «До бабусі на гостину»
• «Хай в серці кожної дитини живе любов до Батьківщини»
• «І на тім рушничкові…»
• «Із скарбниць народних до сердець дитячих»
- тематичне музичне заняття «Радість творчості»;
- показ презентації «Народний одяг регіонів України»;
- бесіда на тему: «Обереги у вишиванці»;
- проводилися обрядові народні ігри на прогулянці.
Тішить те, що вишиванка знову зайняла чільне місце серед святкового вбрання українців. Густо засіяна червоними маками, вона ніби промовляє до кожного серця: «Роде наш красний, не цураймося, признаваймося, бо багато нас є».
15 травня 2017

ЯК НАВЧИТИ ДІТЕЙ БУТИ ЩАСЛИВИМИ? ПРИТЧА

ЯК НАВЧИТИ ДІТЕЙ БУТИ ЩАСЛИВИМИ? ПРИТЧА
Одного разу йшов по дорозі старий мудрий чоловік, розглядав природу і милувався весняними яскравими фарбами. Тут він побачив чоловіка, який ніс на плечах неймовірно великий тягар. Було помітно, як у нього від такої тяжкості підкошуються ноги.
– Чому ти прирікаєш себе на такий тяжкий труд і страждання? – Запитав старець.
– Я страждаю для того, щоб мої онуки і діти були щасливими, – відповів бідолаха. – Мій прадід прирікав себе на тяжку працю заради діда, дід – заради батька, батько – заради мене, а я буду страждати заради щастя моїх дітей.
– А хтось у вашій родині був щасливим? – Поцікавився мудрий співрозмовник.
– Поки ще ні, але діти й онуки точно стануть щасливими! – Мрійливо промовив чоловік.
– На жаль, неписьменний не може навчити читати, а кріт ніколи не виховає орла! – Зітхнув старий мудрий чоловік. – Спершу потрібно навчитися самому бути щасливим, тільки тоді ти зможеш навчити щастю дітей. Це і буде твій найцінніший подарунок.
12 травня 2017

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПРИ ГОЛОВНОМУ БОЛЮ

ЯК ДОПОМОГТИ ДИТИНІ ПРИ ГОЛОВНОМУ БОЛЮ
Причини головного болю
• Причиною головного болю може бути перенапруження зору, наприклад через погане освітлення; порушений зір, якщо дитина не носить окуляри; захворювання очей, наприклад глаукома.
• «Стріляючий», «розривний» чи «пекучий» біль в обличчі та потилиці виникають у разі невралгії — нервової хвороби, яка супроводжується болями в тілі людини в місці проходження нерва.
• Сильний головний біль, що супроводжується блюванням, запамороченням, високою температурою тіла виникає в разі запалення головного мозку та його оболонок. У такому разі слід негайно звернутися по медичну допомогу.
• Досить часто настирливий головний біль, пов’язаний із запальними захворюваннями придаткових пазух носа, може бути результатом черепно-мозкової травми. Нерідко він супроводжує інфекційні захворювання, інтоксикації, невротичні розлади, захворювання внутрішніх органів. Щоб з’ясувати причини настирливого головного болю, слід обов’язково проконсультуватися з лікарем. Головне — усунути причину, через яку виник головний біль.
12 травня 2017

заняття з малювання

заняття  з малювання
В старшій групі «Квіточки» дошкільних груп «Вулик» відбулося чергове заняття з малювання та аплікації, присвячене Дню пам’яті та примирення. Діти старанно виготовляли стилізовані червоні маки – символ відзначення Дня пам’яті та примирення.
Проведення заняття сприяло вихованню в дітей дошкільного віку патріотичних почуттів, шанобливого ставлення до воїнів-визволителів, пам’яті про героїчне минуле нашого народу, усвідомленню спадкоємності традицій воїнів-переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни.
>> <<