doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
30 лис 2017

Мікрорайон дошкільних груп "Вулик"

Мікрорайон дошкільних груп "Вулик"
вул. Освітянська
вул. Нова
вул. Вербова
вул. Володимирська
вул. Кармелюка
вул. Тополева
вул. Західна
вул. Медична
пров. Б. Хмельницького
вул. Головка
вул. Заводська
вул. М. Дубова
вул. Пушкіна
вул. Шкільна (від вул. Шевченка і до кінця)
вул. Північна
вул. Аеродромська
Вул. К. Ольги
вул. Д. Галицького
вул. Гоголя
21 лис 2017

Факультатив по вивченню Англійської мови

Факультатив по вивченню Англійської мови
У старшій групі «Бджілки» проводиться факультатив по вивченню Англійської мови. На занятті цього разу діти почали вивчати алфавіт у формі розмальовок та асоціацій. Дана форма роботи покликана на полегшення засвоєння такої інформації.
10 лис 2017

Вітряна віспа

Вітряна віспа
Вітряна віспа - гостре високозаразное інфекційне захворювання переважно дитячого віку , що характеризується доброякісним перебігом , помірною загальною інтоксикацією і бульбашковим висипом.
Причина . Збудник - вірус із сімейства герпесвірусів , у зовнішньому середовищі нестійкий і гине через кілька хвилин.
Джерело інфекції - хвора людина. Заразною вона стає за 2 доби до появи висипки і зберігає цю здатність до підсихання кірочок . Вітряною віспою можна заразитися від хворого оперізувальним лишєм , так як збудник цих захворювань один і той же.
Передається захворювання повітряно -крапельним шляхом. Зараження через третіх осіб і предмети , що були у вживанні у хворого , практично виключається через малу стійкості вірусу у зовнішньому середовищі.
Сприйнятливість до вітряної віспи висока . Захворювання переноситься в основному в дитячому віці.
12 жов 2017

Вулик здоров'я

Вулик здоров'я
Пріоритетним напрямком в роботі дошкільних груп «Вулик» є збереження і зміцнення здоров′я дітей. Тому в нашому садочку розроблена і застосовується власна система здоров′язбережувальної діяльності , що ґрунтується на елементах інноваційних технологій. Тому в старшій групі «Бджілки» було проведено плантографію, яка дозволяє отримати відбитки стоп у позі природного прямостояння на спеціальному приладі – пантографі, з подальшою їх розшифровкою та наданням рекомендацій щодо профілактики та корекції порушень стоп у дітей засобами фізичного виховання і ЛФК.
06 жов 2017

Лишай в дітей – різновиди та способи лікування

Лишай в дітей – різновиди та способи лікування
Лишай в дітей – це група інфекційних дерматозів грибкової або вірусної природи, що протікають з висипаннями, сверблячкою, лущенням, порушенням пігментації шкіри, випаданням волосся. У дітей зустрічаються різні види лишаю (стригучий, різнокольоровий, червоний плоский, висівкоподібний, оперізуючий), що мають специфічні прояви. Для виявлення захворювання проводиться дерматологічна діагностика: огляд шкіри під лампою Вуда, мікроскопія скребків, вірусологічне та культуральне дослідження. Лікування лишаю в дитини включає карантинні заходи, обробку ділянок шкіри протигрибковими, противірусними, кортикостероїдними препаратами, фізіотерапевтичний вплив.
28 вер 2017

«Україна – моя Батьківщина»

«Україна – моя Батьківщина»
У старшій групі «Бджілки» проведено заняття: «Україна – моя Батьківщина». На занятті закріпили знання дітей про українську символіку, державний прапор,тризуб, назви предметів українського побуту; розвивали мислення, пам'ять, увагу; розширили знання дітей про рідний край – Україну; виховували любов до рідної землі.
25 вер 2017

Гімнастика

Гімнастика Гімнастика пробудження- є невідємною ланкою фізичного розвитку дітей.Прокидаючись та виконуючи елементарні фізичні вправи,діти налагоджують свій оргонізм до пдальшої рухової активності.
Тому в дошкільних групах «Вулик» ,а саме групі «Квіточки» діти мають змогу щоразу псля денного сну оздоровити свій організм за допомогою таких оздоровчих заходів : масажних килимків, самомасажу,пальчикової гімнастики та різних коригуючи вправ. Які вихованці виконують з привеликим задоволенням!

21 вер 2017

«Полем осінь походила, все навкруг позолотила»

«Полем осінь походила, все навкруг позолотила»
Під таким гаслом в дошкільних групах «Вулик» 21 вересня відбулася виставка «Дари осені». Вихованці груп та їх батьки креативно підійшли до створення казкових персонажів, корзинок, машин і все це з осіннього врожаю!
Адміністрація закладу дякує усім учасникам виставки за фантастичні змістовні роботи.
06 чер 2017

випускний бал для старшої групи «Квіточки"

випускний бал для старшої групи «Квіточки"
02 червня 2017 року відбувся випускний бал для старшої групи «Квіточки».
Такий особливий та надзвичайно-хвилюючий момент у житті настав для випускників дошкільних груп «Вулик» колегіуму та їхніх батьків. Вчорашні малюки, які ще не вміли розмовляти та самостійно одягатися, стали сьогоднішніми допитливими випускниками. Вони гарно співають, малюють, танцюють, читають, рахують, а головне - вміють товаришувати .
Дякуючи спільній та наполегливій праці працівників закладу та батьків дітей свято було неперевершеним. Хореографічні композиції та дійства, колективні та сольні композиції зачаровували серця присутніх. З найкращими побажаннями до випускників та батьків звернувся директор закладу А.Ф. Остапенко.
В добру путь, Вам випускники!!!
18 травня 2017

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»

Всеукраїнський День вишиванки дошкільні групи «Вулик»Ой у нашому садочку розцвітають квіти,
То не квіти, а веселі володимирецькі діти,
Дівчатонька – мовзозуленьки, хлопці – як дубочки,
Тішать око українські вишиті сорочки.
Вишиванка здавна булла невід’ємною частиною вбрання українця. Для кожного регіону були характерні свої барви, стиль, техніки вишиванок. В одних – класичне строге поєднання червоного та чорного (як в житті, де радість з журбою переплелись), в інших – яскраве поєднання різних кольорів.
Наш заклад Дошкільні групи «Вулик» долучився до відзначення Всеукраїнського Дня вишиванки, щоб висловити свою національну та громадянську позицію, провівши такі заходи:
- виставку-конкурс «Два кольори мої…»;
-родини вихованців у вишиванках;
- інтегровані заняття:
• «До бабусі на гостину»
• «Хай в серці кожної дитини живе любов до Батьківщини»
• «І на тім рушничкові…»
• «Із скарбниць народних до сердець дитячих»
- тематичне музичне заняття «Радість творчості»;
- показ презентації «Народний одяг регіонів України»;
- бесіда на тему: «Обереги у вишиванці»;
- проводилися обрядові народні ігри на прогулянці.
Тішить те, що вишиванка знову зайняла чільне місце серед святкового вбрання українців. Густо засіяна червоними маками, вона ніби промовляє до кожного серця: «Роде наш красний, не цураймося, признаваймося, бо багато нас є».
>> <<