doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лис 2021

Про дошкільний підрозділ

Про дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум»
Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум» у своєму складі має 2 групи для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечується їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Функціонує: з 16 січня 2014 року.
Дошкільний підрозділ розрахований на 2 вікові групи, 50 місць. Фактично функціонують 2 групи.
Для забезпечення освітнього процесу у дошкільному підрозділі закладу створені належні умови: обладнано 2 групових приміщення, музична (спортивна) зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, ізолятор.
Мова навчання і виховання – українська.
Головною метою закладу є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу; реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників.
Графік роботи закладу
Дошкільний підрозділ працює за п’ятиденним робочим тижнем.
Одна група з 10,5-годинним, друга - з 12-годинним робочим днем. Вихідні - субота, неділя, святкові дні.
Правила прийому до закладу


22 бер 2024

заняття з малювання

заняття з малювання
Сьогодні у дошкільному підрозділі
проведено заняття з малювання на тему: «Жучок – сонечко». Метою заняття було: вчити дітей малювати виразний образ комахи пальчиками, удосконалювати техніку малювання гуашшю, розвивати почуття форми і кольору, спостережливість, творчі здібності, дрібну моторику пальчиків; виховувати вміння бачити красу природи, викликати бажання оберігати її.

15 бер 2024

заняття з конструювання

 заняття з конструювання
Сьогодні у дошкільному підрозділі
проведено заняття з конструювання на тему: «Мишка – шкряботушка». Метою якого було:удосконалювати вміння співвідносити геометричні фігури з предметами довкілля та спонукати використовувати їх назви у мовленні. Розвивати навички дрібної моторики пальців; мовлення; асоціативне мислення. Виховувати зацікавленність до конструктивної творчості.

08 бер 2024

Кольоровий тиждень.

Кольоровий тиждень.
У період з 4 по 8 березня
у дошкільному підрозділі проходив Кольоровий тиждень, метою якого було: впровадити в роботу з дітьми елементи кольоротерапії, використати педагогічні можливості кольору для розвитку пізнавальних здібностей дітей, мовлення, мислення, пам’яті, уважності, розвивати естетичний смак, творчий потенціал дітей, збагачувати позитивний емоційний досвід.
Під час проведення Кольорового тижня проводилася детальна робота з основними кольорами: білим, зеленим, жовто – блакитним, червоним та веселковим. Завдяки старанням працівників у садочку панувала атмосфера творчості.

07 лют 2024

Цікава математика.

Цікава математика.
Сьогодні дошкільному підрозділі
проведено заняття логіко – математичного розвитку на тему: «Кількісна і порядкова лічба в межах 5». Метою заняття було: закріпити вміння кількісній і порядковій лічбі в межах 5, правильно відповідати на запитання «скільки?», «котрий?», називати числа за порядком, формувати вміння працювати колективно та виховувати інтерес до занять.

01 лют 2024

Черепаха.

Черепаха.
У дошкільному підрозділі
проведено заняття з ліплення на тему: «Черепаха». Метою якого було: закріплювати прийом розкочування прямими рухами рук; удосконалювати вміння складати орнамент на обмеженій площині. Продовжувати знайомити дітей з тваринами. Розвивати окомір, відчуття ритму. Виховувати почуття прекрасного.

22 січ 2024

Маленькі патріоти.

Маленькі патріоти.
Сьогодні у дошкільних групах ліцею
проведено заняття на тему: «Національні та державні символи України». Метою якого було: формувати патріотичні почуття, розширити та поглибити знання про історію рідної землі, виховання любові до рідного краю, своєї домівки; поваги до державних символів нашої держави.

14 гру 2023

Зимова радість дітлахів.

Зимова радість дітлахів.
Вихованці дошкільного підрозділу
весело та з користю проводили час на прогулянці. Дошкільнята розширили знання про зміни в природі, пов’язані з приходом зими; досліджували властивості снігу (холодний, рихлий і т.д.), збагатили знання про зимові явища та вчилися любити природу рідного краю.

11 гру 2023

Зустріч в резиденції Святого Миколая

Зустріч в резиденції Святого Миколая
7 грудня
у Резиденції Святого Миколая відбулася зустріч вихованців дошкільного підрозділу з Миколаєм Чудотворцем. Цікаво та весело пройшов захід: дітлахи розповідали вірші, співали пісні та танцювали таночки, а в нагороду за це отримали солодкі подарунки від Миколая.

30 лис 2023

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці
30 листопада 2023 року
у дошкільному підрозділі відбулася тематична розвага присвячена святкуванню дня Андрія Первозванного, який є покровителем України. Вихованці закладу пригадали всі народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів.
На розвазі діти співали пісні, грали в цікаві ігри, танцювали запальний український таночок. І звичайно вечорниці не обійшлися без калити, яка є головним атрибутом цього свята.
Міцний наш рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож нехай діти бережуть цю прекрасну, невичерпну скарбницю народних традицій, надій і світла завтрашнього дня.
>> <<