doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лис 2021

Про дошкільний підрозділ

Про дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум»
Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум» у своєму складі має 2 групи для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечується їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Функціонує: з 16 січня 2014 року.
Дошкільний підрозділ розрахований на 2 вікові групи, 50 місць. Фактично функціонують 2 групи.
Для забезпечення освітнього процесу у дошкільному підрозділі закладу створені належні умови: обладнано 2 групових приміщення, музична (спортивна) зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, ізолятор.
Мова навчання і виховання – українська.
Головною метою закладу є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу; реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників.
Графік роботи закладу
Дошкільний підрозділ працює за п’ятиденним робочим тижнем.
Одна група з 10,5-годинним, друга - з 12-годинним робочим днем. Вихідні - субота, неділя, святкові дні.
Правила прийому до закладу


07 лют 2024

Цікава математика.

Цікава математика.
Сьогодні дошкільному підрозділі
проведено заняття логіко – математичного розвитку на тему: «Кількісна і порядкова лічба в межах 5». Метою заняття було: закріпити вміння кількісній і порядковій лічбі в межах 5, правильно відповідати на запитання «скільки?», «котрий?», називати числа за порядком, формувати вміння працювати колективно та виховувати інтерес до занять.

01 лют 2024

Черепаха.

Черепаха.
У дошкільному підрозділі
проведено заняття з ліплення на тему: «Черепаха». Метою якого було: закріплювати прийом розкочування прямими рухами рук; удосконалювати вміння складати орнамент на обмеженій площині. Продовжувати знайомити дітей з тваринами. Розвивати окомір, відчуття ритму. Виховувати почуття прекрасного.

22 січ 2024

Маленькі патріоти.

Маленькі патріоти.
Сьогодні у дошкільних групах ліцею
проведено заняття на тему: «Національні та державні символи України». Метою якого було: формувати патріотичні почуття, розширити та поглибити знання про історію рідної землі, виховання любові до рідного краю, своєї домівки; поваги до державних символів нашої держави.

14 гру 2023

Зимова радість дітлахів.

Зимова радість дітлахів.
Вихованці дошкільного підрозділу
весело та з користю проводили час на прогулянці. Дошкільнята розширили знання про зміни в природі, пов’язані з приходом зими; досліджували властивості снігу (холодний, рихлий і т.д.), збагатили знання про зимові явища та вчилися любити природу рідного краю.

11 гру 2023

Зустріч в резиденції Святого Миколая

Зустріч в резиденції Святого Миколая
7 грудня
у Резиденції Святого Миколая відбулася зустріч вихованців дошкільного підрозділу з Миколаєм Чудотворцем. Цікаво та весело пройшов захід: дітлахи розповідали вірші, співали пісні та танцювали таночки, а в нагороду за це отримали солодкі подарунки від Миколая.

30 лис 2023

Андріївські вечорниці

Андріївські вечорниці
30 листопада 2023 року
у дошкільному підрозділі відбулася тематична розвага присвячена святкуванню дня Андрія Первозванного, який є покровителем України. Вихованці закладу пригадали всі народні звичаї, обряди та розваги, які влаштовували наші предки з давніх часів.
На розвазі діти співали пісні, грали в цікаві ігри, танцювали запальний український таночок. І звичайно вечорниці не обійшлися без калити, яка є головним атрибутом цього свята.
Міцний наш рід, жива у ньому пам’ять про минуле. Тож нехай діти бережуть цю прекрасну, невичерпну скарбницю народних традицій, надій і світла завтрашнього дня.

24 лис 2023

Вітаємо з перемогою!

Вітаємо з перемогою!
Володимирецький ліцей "Колегіум"
дошкільний підрозділ отримав подяку за активну участь в обласному спортивно-масовому заході "Здорова дитина - здорова країна".
Дякуємо усім учасникам за участь та бажаємо вам надалі спортивних перемог!

20 лис 2023

Здорова дитина – здорова країна…

Вихованці дошкільного підрозділу
приєдналися до обласного спортивно – масового заходу: «Здорова дитина – здорова країна». Метою якого було: піднесення рівня і престижу занять фізичною культурою і масовим спортом, дотримання здорового способу життя.17 лис 2023

Інтегроване заняття

Інтегроване заняття
У дошкільному підрозділі
16 листопада до міжнародного дня толерантності провели інтегроване заняття «Жити в мирі з собою та іншими»
Дітей познайомили з поняттям «толерантності» де діти на занятті розвивали почуття любові, вміння аналізувати та приймати рішення; виховувати чуйність, людяність, терпимість і небайдужість, почуття взаємодопомоги та дружнього прийняття іншої людини. Продовжували формувати толерантного ставлення один до одного. Сприяти розвитку самосвідомості, яка допомагає побачити себе та інших такими, які вони є насправді.
>> <<