doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
12 кві 2021

Обережно кліщі

Обережно кліщі

Обережно кліщі
08 кві 2021

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
06 кві 2021

Скандинавська ходьба

Скандинавська ходьба
Міцне здоров’я у дитинстві – запорука дорослого щасливого життя…
У дошкільних групах «Вулик» впроваджено новий вид здоров’язберігаючої технології для дошкільнят – скандинавська ходьба. Під час ходьби зміцнюється опорно-руховий апарат, навантаження розподіляється рівномірно по всьому тілу, краще засвоюється кисень, вирівнюється дихання, зміцнюються м’язи, виправляється постава. Діти із піднесеним настроєм проводили час на свіжому повітрі, адже турбота про виховання здорової дитини є пріоритетним напрямком в роботі дошкільного закладу.
02 кві 2021

Кольоровий тиждень у «Вулику»

Кольоровий тиждень у «Вулику»
Дуже цікавим і насиченим видався
тиждень з 29.03 по 02.04.2021 року для вихованців дошкільних груп «Вулик». Адже він був не простим, а кольоровим! Метою даного заходу було: продовження впровадження в практику роботи з дітьми елементів кольоротерапії; використання кольору задля розвитку пізнавальних процесів; розвиток естетичного смаку та збагачення позитивного емоційного досвіду.
01 кві 2021

ЯКІ ЩЕПЛЕННЯ СЛІД РОБИТИ ДІТЯМ?

ЯКІ ЩЕПЛЕННЯ СЛІД РОБИТИ ДІТЯМ?
Щойно дитина народжується,
із стерильного середовища матусиного живота вона потрапляє у світ, густо населений різноманітними мікроорганізмами. Деякі з них є корисними, вони допомагають організму в процесах життєдіяльності. Декотрі можуть викликати легкі захворювання, що не є небезпечними для життя, але допомагають тренуванню імунітету – здатності організму чинити спротив зовнішнім загрозам. Але існує клас мікробів – вірусів, бактерій, грибків і найпростіших – які можуть бути смертельно небезпечними для дітей, і у до-вакцинальну еру вони забирали мільйони життів.
За оцінкою ВООЗ, щороку вакцини рятують життя від 2 до 3 мільйонів людей, і ця цифра могла би збільшитися ще на 1,5 мільйона, якби охоплення вакцинацією було глобальним. Те, що сьогодні ми всі маємо доступ до вакцин, є великим досягненням! У цій статті ми розповімо про те, які щеплення роблять дітям і дорослим протягом усього життя.
22 бер 2021

Всесвітній день води у «Вулику»

Всесвітній день води у «Вулику»
22 березня
вихованці дошкільних груп «Вулик» відзначили Всесвітній день води. Цього дня у закладі було проведено цікаве та повчальне тематичне заняття. Метою якого було: формування у дітей знань про значення води в житті людини; розширення знань про місцезнаходження води в природі; розширення та узагальнення знань про воду та її властивості.
15 бер 2021

Діти і гаджети. Добре це чи погано?

Діти і гаджети.  Добре це чи погано?
Смартфон, планшет, комп'ютер, телевізор
– все це є невід'ємною частиною сучасного дитинства.
Батьки використовують гаджети, як відволікаючий, заспокійливий, розвиваючий пристрій для малюка. Не дивно, що в рік малюк віртуозно користується такими вже рідними гаджетами. Чим старше стає дитина, тим більше часу вона проводить за моніторами сучасних пристроїв.
11 бер 2021

Наше меню на 12.03.20

Наше меню на 12.03.20
10 бер 2021

Наше меню на 11.03.20

Наше меню на 11.03.20
09 бер 2021

Наше меню на 10.03.20

Наше меню на 10.03.20
>> <<