doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
22 бер 2019

Всесвітній день води

Всесвітній день води
22 березня 2019 року
в дошкільних групах «Вулик» були заплановані й проведені заходи, які присвячені підвищенню інформованості дітлахів стосовно важливості збереження води. Вихователі разом з вихованцями провели цікаві досліди з водою, використовуючи різноманітні матеріали.
Метою проведення цих заходів є привернення уваги до проблем якості питної води та її раціонального використання.
14 бер 2019

Декада НУШ

Декада НУШ
14 березня 2019 року
в рамках Декади НУШ вихованці старшої групи "Квіточки" дошкільних груп "Вулик" взяли участь у грі-драматизації підготовленої гуртківцями лялькового театру "Барвінок" початкової школи.
12 бер 2019

Поради психолога

Поради психолога
07 бер 2019

У дошкільних групах «Вулик» пройшли ранки, присвячені 8 Березня!

У дошкільних групах «Вулик»  пройшли ранки, присвячені 8 Березня!
07 березня 2019 року
своїх матусь та бабусь радо вітали зі святом 8 Березня вихованці дошкільних груп «Вулик». Діти з нетерпінням чекали цього дня: вчили вірші, проводили репетиції, розучували пісні про весну, про маму, готували вітальні листівки. Свято пройшло у доброзичливій атмосфері, а результатом стали незабутні враження, емоції та посмішки гостей.
06 бер 2019

Декада НУШ

Декада НУШ
06 березня 2019 року
напередодні 8 Березня вихованці дошкільних груп «Вулик» в рамках Декади НУШ виготовляли вітальні листівки для своїх найдорожчих матусь та бабусь.
Метою даної роботи було виховання у дітей любові і дбайливого ставлення до мами, бабусі, сестри, вміння дарувати їм радість, гарний настрій, підтримувати теплі стосунки в родині.
01 бер 2019

Заняття «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»

Заняття  «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин»
01 березня 2019 року
в старшій групі «Квіточки» дошкільних груп «Вулик» було проведено Всеукраїнське заняття доброти на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин». Цього дня вихованці закладу обговорювали важливі питання про особливості ставлення до тварин, у тому числі птахів, піклування про них та відповідального поводження з ними. Всі учасники були в захваті від заняття та ділились враженнями впродовж дня.
27 лют 2019

Декада "Обдарованість"

Декада "Обдарованість"
27 лютого 2019 року
в рамках Декади обдарованості в старшій групі «Квіточки» дошкільних груп «Вулик» було проведено гру для розвитку творчих здібностей «Настрій в кольорі». Дошкільнята за допомогою фарб зображували різні настрої, почуття та емоції.
26 лют 2019

Поради від психолога

Поради від психолога
22 лют 2019

Раціональне харчування дошкільників - запорука їхнього здоров`я

Раціональне харчування дошкільників - запорука їхнього здоров`я
Здоров’я дитини закладається змалечку,
коли процеси розвитку організму найбільш інтенсивні. Серед факторів, що забезпечують інтенсивний розвиток дитячого організму (гігієнічних, оздоровчих, педагогічних) харчування набуває одного із найголовніших значень, адже раціональне харчування дошкільника – необхідна умова його гармонійного росту, фізичного та нервово-психічного розвитку, стійкості до впливу інфекцій та інших негативних факторів зовнішнього середовища. Крім того, правильно організоване харчування формує у дітей культурно-гігієнічні навички, так звану правильну та раціональну харчову поведінку, закладає основи культури харчування.
>> <<