doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
21 вер 2018

Святкування Дня миру у дошкільних групах «Вулик»

Святкування Дня миру у дошкільних групах «Вулик»
21 вересня у всьому світі
всі люди відзначають чи не найважливіший серед всіх днів року день – Міжнародний день миру.
Напередодні в группах були проведені бесіди, перегляд ілюстрацій на загальну тему
«Найдорожче що є в світі – мир і злагода серед людей планети».
І наші наймолодші вболівальники за мир 21 вересня 2018 року взяли участь у загальному флешмобі дружби з символічними голубами, який об’єднав маленьких вихованців у прагненні до доброти, толерантності, вміння дружити і співпереживати.
21 вер 2018

"Осіннє дерево"

"Осіннє дерево"
У старшій групі «Квіточки»
відбулося заняття з аплікації «Осіннє дерево». Темою якого було: навчити дітей створювати аплікації на осінню тематику; закріпити технічні навички намазування клею та наклеювання деталей на основу; розвивати естетичний смак, моторику рук; виховувати інтерес до аплікацій.
18 вер 2018

День здоров'я у дошкільнят

День здоров'я у дошкільнят
12 вересня 2018 року вихованці дошкільних груп
«Вулик» побували на Дні здоров’я в урочищі «Криничка».
Діти залюбки грали у рухливі ігри, гойдалися на тарзанках, блукали лабіринтами, весело проводили час та гарно відпочивали.
День був насичений, цікавий та змістовний, а дошкільнята з гарним настроєм та масою позитивних емоцій поверталися додому.
18 вер 2018

Вихідні дні

Вихідні дні
Усі з нетерпінням очікують вихідні дні,
як дорослі так і діти. За тиждень організм втомлюється не лише фізично, а й морально. Ваша дитина цілий день перебуває в дошкільному закладі, ввечері вдома майже немає часу на спілкування в родині.
Тому у вихідні дні так важливо, якомога більше приділяти увагу один одному у сім'ї, а особливо це потрібно дитині. Все, що ми не встигли розказати, показати дітям у будні дні, ви повинні зробити це за вихідні.
18 вер 2018

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ

ПАМ'ЯТКА ДЛЯ БАТЬКІВ
«СТВОРЕННЯ ПОЗИТИВНОГО
СТАВЛЕННЯ ДО ШКОЛИ У ДОШКІЛЬНИКА»

1. Найкраще розпочати підготовку до школи з ігор, під час яких дитина набуває нових знань, умінь і навичок, а також розвиває свої здібності. Мова ігор дуже добре зрозуміла дитині оскільки на цьому етапі вона засвоює культуру саме таким чином.
07 вер 2018

Батьківські збори

Батьківські збори
06 вересня 2018 року
в музичній залі дошкільних груп «Вулик» колегіуму відбулася зустріч директора закладу А.Ф.Остапенка із батьками дошкільнят.
Анатолій Федорович ознайомив батьків із особливостями організації навчально-виховного процесу дошкільних груп «Вулик» та пріоритетними напрямками роботи по підготовці до першого класу НУШ.
06 вер 2018

Організація прогулянок в дошкільній групі «Квіточки»

Організація прогулянок в дошкільній групі «Квіточки»
Прогулянка є першим і найбільш доступним засобом загартування дитячого організму.
Вона сприяє підвищенню його витривалості і стійкості до несприятливих впливів зовнішнього середовища, особливо до простудних захворювань. Прогулянка сприяє розумовому розвитку , так як діти отримують багато нових вражень і знань про навколишній світ. Як бачимо, на прогулянці діти багато грають, рухаються, вчаться долати різні перешкоди ,стають більш рухливими, спритними , сміливими та витривали.
05 вер 2018

ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ
Шановні батьки!
06 вересня 2018 року о 17год. 30хв. в дошкільних групах «Вулик» відбудуться батьківські збори .
Чекаємо на вас!

28 сер 2018

Пам"ятка

Пам"ятка
27 сер 2018

ДІТИ В САДОК: АДАПТАЦІЯ ДИТИНИ І ПОРАДИ ДЛЯ БАТЬКІВ НА МЕЖІ НЕРВОВОГО ЗРИВУ

Плачуть діти, мами на межі нервового зриву, тата, що втікають від слізливого: "Пааапочкаааа!" - усе це вірні ознаки того, що діти масово пішли в дитячі садки. Як будемо адаптуватися?
Як зробити так, щоб у вашої дитини адаптаційний період у дитячому садку (а потім і увесь час перебування) був комфортним і нетравматичним, відповідає психолог Тетяна Рібер.
Ці поради покликані допомогти вам полегшити адаптацію малюка до саду.

>> <<