doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лис 2021

Про дошкільний підрозділ

Про дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум»
Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум» у своєму складі має 2 групи для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечується їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Функціонує: з 16 січня 2014 року.
Дошкільний підрозділ розрахований на 2 вікові групи, 50 місць. Фактично функціонують 2 групи.
Для забезпечення освітнього процесу у дошкільному підрозділі закладу створені належні умови: обладнано 2 групових приміщення, музична (спортивна) зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, ізолятор.
Мова навчання і виховання – українська.
Головною метою закладу є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу; реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників.
Графік роботи закладу
Дошкільний підрозділ працює за п’ятиденним робочим тижнем.
Одна група з 10,5-годинним, друга - з 12-годинним робочим днем. Вихідні - субота, неділя, святкові дні.
Правила прийому до закладу


21 вер 2023

День миру

День миру
Сьогодні 21.09 у дошкільному підрозділі
проведено інтегроване заняття до дня миру, на тему: «Мир – це…». Метою даного заняття було: дати дітям розуміння громадянської позиції миру та добробуту в нашій країні; розвивати особисту відповідальність, образне мислення, увагу, мовлення; виховувати людяність, доброту, милосердя, патріотичні почуття та гордість за нашу рідну країну.

14 вер 2023

День здоров'я та спорту

День здоров'я та спорту
12 вересня у дошкільному підрозділі
було проведено день здоров'я і спорту. Завдяки цьому дню у дітей з формувалося свідоме уставлення на здоровий спосіб життя; про вплив на здоров'я рухової активності, загартовування. У вихованців розвинувся пізнавальний інтерес, розумова активність і уява. Цей сонячний день у дітей визвав бажання рости здоровими і уважно ставитися до свого здоров'я.

05 вер 2023

в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ

 в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ
04 вересня 2023 року
в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею "Колегіум". Цей день особливий і хвилюючий для всіх нас. Дитячі щирі посмішки та веселі оченята дітей сповнені цікавістю до всього нового.
Бажаємо всім діткам у новому навчальному році цікавих занять, хороших друзів, дивовижних відкриттів.
Мирного неба, яскравого сонця в нашій вільній та незалежній Україні!

07 лип 2023

Оголошення!

Оголошення!
Володимирецький ліцей "Колегіум"
проводить набір дітей до дошкільних груп з повним денним перебуванням.
На ваших діток чекає сучасне освітнє середовище, всебічний гармонійний розвиток та індивідуальний підхід до кожної дитини.
Заяву можна подати онлайн заява на сайті закладу, або в приймальній комісії ліцею.

04 травня 2023

Що таке казка?

Що таке казка?
Чарівні історії про принців

і принцес із казкових королівств? І так, і ні. Насправді казки можуть дуже багато, їх потенціал величезний. КАЗКОТЕРАПІЯ – це слухання, придумування й обговорення казки, внаслідок чого в дитини розвиваються необхідні для ефективного існування фантазії, творчість. Дитина засвоює основні механізми пошуку та прийняття рішень. Ось і наші дошкільнята вирішили спробувати свої можливості у відтворенні казки. Разом із героями поринули у світ захопливих подій.

27 кві 2023

Здоров'язберігаючі технології садочку

Здоров'язберігаючі технології садочку
Сьогодні наші дошкільнятка
мали можливість проявити свої спортивні вміння в киданні м’яча в кільце з-за голови, вправлялись в прокочуванні м’яча одне одному з положення сидячи та в ходьбі по гімнастичній лаві з переступанням через предмети. Заняття з рухової активності сприяють емоційному розвантаженню, розвивають рівновагу, окомір, силу, вміння реагувати на сигнал та сприяють розвитку бажання займатися руховою активністю.

26 кві 2023

LEGO-конструювання в дошкільних групах

LEGO-конструювання в дошкільних групах
Діти — природжені конструктори,
дослідники і винахідники. Ці, закладені природою задатки найшвидше реалізуються й удосконалюються в конструюванні. Адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати і створювати свої побудови, конструкції, проявляючи зацікавленість, кмітливість і творчість. Ось і наші дошкільнята на власному досвіді пізнають конструктивні властивості окремих деталей, можливості їх з'єднання, комбінування, оформлення. При цьому, кожна дитина творить як дизайнер, засвоюючи під час творчого конструювання закони гармонії і краси.

21 кві 2023

IX Великодній фестиваль

IX Великодній фестиваль
Вихованці дошкільного підрозділу взяли
активну участь у ІХ Великодньому фестивалі. Діти переглянули мультфільми на Великодню тематику, поділилися традиціями святкування Великодня у своїй родині, взяли участь в акції «Паска для наших захисників», позмагалися у майстер-класі з писанкарства. Найяскравішою подією для кожної дитини став фотоконкурс «Свято Великодня», де проявилися найщиріші емоції та відчуття дошкільнят.


14 кві 2023

Великодня виставка

Великодня виставка
Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень.
Що весна вже воскресла,
Нам Великдень принесла.
Ось і настала така довгоочікувана мить… Наші маленькі вихованці долучилися до відкриття Великодньої виставки виробів. Діти презентували свої роботи та із задоволенням позували для фото. Всі цікаво та весело провели час.
>> <<