doshkilniypidrozdil » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

03 лис 2021

Про дошкільний підрозділ

Про дошкільний підрозділ

Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум»
Дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею «Колегіум» у своєму складі має 2 групи для дітей віком від трьох до шести (семи) років, де забезпечується їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти.
Функціонує: з 16 січня 2014 року.
Дошкільний підрозділ розрахований на 2 вікові групи, 50 місць. Фактично функціонують 2 групи.
Для забезпечення освітнього процесу у дошкільному підрозділі закладу створені належні умови: обладнано 2 групових приміщення, музична (спортивна) зала, кабінет практичного психолога, медичний кабінет, ізолятор.
Мова навчання і виховання – українська.
Головною метою закладу є: забезпечення реалізації права дитини на здобуття дошкільної освіти та її цілісного розвитку; збереження та зміцнення здоров’я дітей шляхом поєднання оптимальної системи медичних засобів, педагогічного впливу; реалізація творчих здібностей та потенційних можливостей дошкільників.
Графік роботи закладу
Дошкільний підрозділ працює за п’ятиденним робочим тижнем.
Одна група з 10,5-годинним, друга - з 12-годинним робочим днем. Вихідні - субота, неділя, святкові дні.
Правила прийому до закладу


04 травня 2023

Що таке казка?

Що таке казка?
Чарівні історії про принців

і принцес із казкових королівств? І так, і ні. Насправді казки можуть дуже багато, їх потенціал величезний. КАЗКОТЕРАПІЯ – це слухання, придумування й обговорення казки, внаслідок чого в дитини розвиваються необхідні для ефективного існування фантазії, творчість. Дитина засвоює основні механізми пошуку та прийняття рішень. Ось і наші дошкільнята вирішили спробувати свої можливості у відтворенні казки. Разом із героями поринули у світ захопливих подій.

27 кві 2023

Здоров'язберігаючі технології садочку

Здоров'язберігаючі технології садочку
Сьогодні наші дошкільнятка
мали можливість проявити свої спортивні вміння в киданні м’яча в кільце з-за голови, вправлялись в прокочуванні м’яча одне одному з положення сидячи та в ходьбі по гімнастичній лаві з переступанням через предмети. Заняття з рухової активності сприяють емоційному розвантаженню, розвивають рівновагу, окомір, силу, вміння реагувати на сигнал та сприяють розвитку бажання займатися руховою активністю.

26 кві 2023

LEGO-конструювання в дошкільних групах

LEGO-конструювання в дошкільних групах
Діти — природжені конструктори,
дослідники і винахідники. Ці, закладені природою задатки найшвидше реалізуються й удосконалюються в конструюванні. Адже саме у цьому виді діяльності діти мають необмежену можливість вигадувати і створювати свої побудови, конструкції, проявляючи зацікавленість, кмітливість і творчість. Ось і наші дошкільнята на власному досвіді пізнають конструктивні властивості окремих деталей, можливості їх з'єднання, комбінування, оформлення. При цьому, кожна дитина творить як дизайнер, засвоюючи під час творчого конструювання закони гармонії і краси.

21 кві 2023

IX Великодній фестиваль

IX Великодній фестиваль
Вихованці дошкільного підрозділу взяли
активну участь у ІХ Великодньому фестивалі. Діти переглянули мультфільми на Великодню тематику, поділилися традиціями святкування Великодня у своїй родині, взяли участь в акції «Паска для наших захисників», позмагалися у майстер-класі з писанкарства. Найяскравішою подією для кожної дитини став фотоконкурс «Свято Великодня», де проявилися найщиріші емоції та відчуття дошкільнят.


14 кві 2023

Великодня виставка

Великодня виставка
Радісний надходить день,
Дзвонять дзвони: дзень-дзелень.
Що весна вже воскресла,
Нам Великдень принесла.
Ось і настала така довгоочікувана мить… Наші маленькі вихованці долучилися до відкриття Великодньої виставки виробів. Діти презентували свої роботи та із задоволенням позували для фото. Всі цікаво та весело провели час.

24 бер 2023

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ.

Кольоровий тиждень вдячності ЗСУ.
Ось і завершився кольоровий тиждень.
Дітки з великим бажанням подорожували у кольорову країну, вчилися любити природу, слухали оповідання, казки, малювали, аплікували, фантазували, виконували творчі завдання. Захопленню та гарному настрою не було меж. Кольоровий тиждень провели весело та цікаво.

16 бер 2023

Креативні дошкільнята

Креативні дошкільнята
16 березня
у дошкільних групах проведено майстер – клас на тему: «Пташка». Метою якого було: розвивати дрібні м’язи рук, зорову та рухову пам’ять, пізнавальний інтерес до нових образів, творчі здібності. Виховувати охайність, посидючість, наполегливість, самостійність, художньо – естетичний смак. Дошкільнята освоїли технологію роботи із комп’ютерними дисками та картоном. Всі цікаво, весело та креативно провели час.


09 бер 2023

Вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича

 Вшанування пам’яті Великого Кобзаря – Тараса Григоровича
Щовесни на початку березня
в нашому дитячому садочку вшановують пам’ять Великого Кобзаря – Тараса Григоровича Шевченка.
З метою шанування української мови та виховання у дітей любові до рідного слова, Шевченківські дні в дитячому садку відзначили заняттями:" Шевченко – художник»; «Шевченко – письменник» «Шевченко – музика» « Шевченка пам’ятаємо – його вірші читаємо» присвячене життю і творчості видатного українського Кобзаря .Молоде покоління повинно усвідомити важливість творчої спадщини Шевченка.
Проведені заняття залишили незабутній слід в дорослих та дитячих серцях.

08 бер 2023

Міжнародний жіночий день - 8 березня

Міжнародний жіночий день - 8 березня
Коли настає весна і на вулицях
з’являються перші весняні квіти, в кожній родині, відзначається свято – Міжнародний жіночий день – 8 березня.
Наші маленькі дошкільнята на занятті підготували для своїх мам вітальні листівки, а дівчаток пригощали різними солодощами. Ми вітаємо жінок, наших мам, бабусь, сестичок. Всіх кого ми знаємо і не знаємо. Всіх хто живе поруч з нами і далеко від нас. Низький уклін Вам, дорогі жінки, милі мами і бабусі.
>> <<