doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
22 січ 2020

Малеча дошкільних груп «Вулик» відзначила День Соборності України

Малеча дошкільних груп «Вулик»  відзначила День Соборності України
22 січня 2020 року
на честь святкування Дня Соборності України вихованці дошкільних груп «Вулик» утворили «Ланцюг єднання», тому що всі разом ми почуваємося захищеними та впевненішими, наша соборна країна процвітатиме лише за умови єднання не лише її земель, а й нас, українців.
Також цього дня були проведені бесіди на тему: «Моя Україна – у серці єдина» та перегляд пластилінового мультфільму «Твоя країна — Україна», створеного українським школярем. Адже дітям буде близьке таке символічне зображення рідної країни, її символів та традицій.

P.S. Вільні народи повинні невтомно і пильно охороняти свою свободу.
Бенджамін Франклін
22 січ 2020

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
22 січ 2020

Обережно грип

Обережно грип
22 січ 2020

Інтегровані заняття - ефективний засіб всебічного розвитку особистості дошкільника

Інтегровані заняття - ефективний  засіб всебічного розвитку особистості дошкільника
21 січня 2020 року
в старшій групі «Бджілки» було проведене чергове інтегроване заняття на тему: «Магазин». Метою даного заняття було: розширення уявлень дітей про поняття «магазин», «супермаркет»; формування уявлень про призначення різноманітних магазинів; вправляння дітей у кількісній лічбі в межах 10; розвиток словесно-логічного мислення; виховання ощадливості; вправляння дітей у виборі товарів відповідно до наявної суми грошей.

17 січ 2020

Заняття з фізкультури

 Заняття з фізкультури
17 січня в дошкільних групах «Вулик» пройшло чергове заняття з фізкультури. Метою заняття було,продовжувати вправляти дітей у лазінні по гімнастичній стінці;вчити повзати по гімнастичній лаві з опорою на коліна,вправляти в ходьбі та бігу;розвивати рівновагу ,координацію рухів,спритність ,швидкість;виховувати сміливість,інтерес до занять фізкультурою.
13 січ 2020

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
30 гру 2019

Шановні батьки!

Шановні батьки!
Відповідно до розпорядження
Кабінету Міністрів України від 23 жовтня 2019 р. № 995-р «Про перенесення робочих днів у 2020 році», доводимо до Вашого відома, що 6 січня (понеділок) у дошкільних групах «Вулик» - вихідний, а 11 січня (субота) – робочий.

Директор колегіуму А.Ф. Остапенко

26 гру 2019

ВІТАЄМО!!!

ВІТАЄМО!!!
26 гру 2019

Новий рік прийшов у «Вулик»

Новий рік прийшов у «Вулик»
Новорічні та різдвяні свята – найвеселіший час для малюків,
адже він сповнений чудесами, приємними сюрпризами, смачними подарунками. 26 грудня вихованці дошкільних груп «Вулик» святкували зустріч Нового року. Діти разом з Дідом Морозом, Снігуронькою та казковими героями водили хороводи, танцювали, співали. Лунав веселий дитячий сміх, музика та привітання з Новим роком. Радісний та святковий настрій не покидав усіх присутніх упродовж усього свята. P.S. Для наших маленьких вихованців цей день став справжнім неповторним дивом. А ми, дорослі, пораділи тим іскоркам щастя, які спалахували в дитячих очах.

23 гру 2019

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
>> <<