doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
23 бер 2020

Як розважити дитину під час карантину

Як розважити дитину під час карантину
Сьогодні, коли школи та дитячі садки закриті
на карантин, діти змушені цілими днями залишатися вдома. У житті дитини важливу роль відіграє взаємодія з однолітками - школа, ігри у дворі, дні народження друзів тощо. Але під час карантину батьки повинні тримати їх в ізоляції - заради їх же здоров'я. Як же розважити дитину в ситуації, коли ви не можете допомогти їй гуляти на вулиці і спілкуватися з друзями?
Дитячі психологи і батьки розповіли про те, як пояснити дітям необхідність залишатися вдома і як розважити їх, поки вони знаходяться на карантині.
Перш за все, вам необхідно переконати дитину в тому, що поруч з нею завжди буде хтось, хто подбає про неї і знайде їй цікаве заняття.
23 бер 2020

УВАГА!!!

УВАГА!!!
23 бер 2020

Інформаційний ролик для дошкільнят

"Дізнайся про свою силу" My Webpage
10 бер 2020

День великого Кобзаря – Т.Г.Шевченка

День великого Кобзаря – Т.Г.Шевченка
Щовесни, коли тануть сніги,
І на рясті просяє веселка,
Повні сил і живої снаги,
Ми вшановуєм пам’ять Шевченка.

Кожного року навесні, у березні, вся Україна відзначає день великого Кобзаря – Т.Г.Шевченка. Саме тому, 10 березня в старшій групі «Бджілки» проведено тематичне заняття. Метою якого було: ознайомити дітей із життям і творчістю видатного українського поета; викликати у дітей бажання слухати поетичні твори та співати пісні на вірші Шевченка; виховувати почуття поваги до українського народу, до його мови. Діти мали можливість переглянути освітній мультфільм про Шевченка – художника, видатного поета. Проведене заняття залишило незабутній слід у дитячих серцях.
06 бер 2020

СВЯТО ВЕСНИ у дошкільних групах «Вулик»

СВЯТО ВЕСНИ у дошкільних групах «Вулик»
06 березня 2020 року,
напередодні Міжнародного жіночого дня маленькі вихованці дошкільних груп «Вулик» привітали зі святом своїх матусь та бабусь, висловлюючи вдячність за невтомну турботу, любов, терпіння, відданість, довівши, що цінують і люблять своїх найрідніших. Свято стало дійсно неймовірним зізнанням дітей в любові до матерів. І всі, хто в цей день знаходився в залі відчули доброту дитячих сердець, побачили іскорку дитячої любові.
06 бер 2020

Город на підвіконні у різновіковій групі «Квіточки»

Город на підвіконні у різновіковій групі «Квіточки»
04 березня 2020 року
в різновіковій групі «Квіточки» відбулося чергове заняття по ознайомленню дітей з природним довкіллям. На занятті дошкільнята разом з вихователем мали змогу створити свій власний міні-город на підвіконні. Город на підвіконні в дитячому садку сприяє розвитку допитливості і спостережливості у дітей, він допомагає краще пізнати життя рослин. Вирощення міні-городу має велике значення для пізнавального розвитку дітей, виховання екологічної культури та правильної поведінки у природі. Він здатний розвивати етичні почуття, вміння радіти красі.
03 бер 2020

ГРИП!

ГРИП!
03 бер 2020

Поради психолога батькам

Поради психолога батькам
02 бер 2020

ІІ Всеукраїнське заняття доброти

ІІ Всеукраїнське заняття доброти
02 березня 2020 року
дошкільні групи «Вулик» долучилися до проведення ІІ Всеукраїнського заняття доброти в рамках освітньо-виховного проекту, започаткованого фондом допомоги безпритульним тваринам "Щаслива лапа".

28 лют 2020

Сьогодні дошкільнята, а завтра школярі!

Сьогодні дошкільнята, а завтра школярі!
28 лютого 2020 року
з метою забезпечення наступності та взаємодії дошкільної освіти та початкової школи для створення єдиної динамічної та перспективної системи, спрямованої на безкризовий розвиток дітей в умовах освітньої реформи «Нова українська школа» вихованці старшої групи «Бджілки» дошкільних груп «Вулик» відвідали урок з математики у 1-В класі.

>> <<