doshkilniypidrozdil » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
07 чер 2018

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГУЛЯНОК ВЛІТКУ

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОГУЛЯНОК ВЛІТКУ
Ефективним засобом оздоровлення та фізичного виховання дітей є прогулянки.
Активна діяльність на прогулянці (ігри, фізкультурні комплекси, спортивні розваги, спостереження, трудова діяльність тощо) загартовує дітей, розвиває рухи, формує фізичні якості, підвищує життєвий тонус і сприяє всебічному розвитку. Тому в літній період варто забезпечити максимальну тривалість щоденного перебування дітей на свіжому повітрі.
01 чер 2018

ВИПУСКНИЙ БАЛ

 ВИПУСКНИЙ БАЛ
01 червня 2018 року в дошкільній групі «Бджілка» Володимирецького районного колегіуму відбувся ВИПУСКНИЙ БАЛ .
Пройде час, а в малят залишаться добрі спогади про їх дошкільне життя, яке вони згадуватимуть через багато років з любов’ю та вдячністю.
Отож бажаємо випускникам успіху у здобутті знань, а їхнім батькам підтримки та терпіння, щоб батьківське плече завжди було для дітей надійною опорою, та оберегом.

17 травня 2018

День вишиванки 2018:

День вишиванки 2018:
Що потрібно знати про свято
День вишиванки 2018 в Україні відзначається 17 травня
День вишиванки - колоритне українське свято, до якого можед олучитися кожен. Свято національного українського одягу відзначається щорічно в третій четврег травня. В 2018 році День вишиванки потрапляє на 17 травня.
15 травня 2018

Сальмонельоз

Сальмонельоз
Сальмонельоз — це гостре інфекційне захворювання, що уражує шлунково-кишковий тракт та інші внутрішні органи. Викликається сальмонелами — представниками сімейства Enterobacteriaceae. У дітей, особливо молодшого віку, хвороба перебігає тяжко і може призвести до серйозних ускладнень. Сальмонельоз вважається медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, але й у західних країнах.
11 травня 2018

"День Матері"

"День Матері"
11 квітня у різновіковій групі «Квіточки» дошкільних груп «Вулик» відбулося свято «День Матері».
День Матері – це одне з самих зворушливих свят, тому що кожен з нас з дитинства і до своїх останніх днів несе в своїй душі єдиний і неповторний образ – образ своєї мами, яка все зрозуміє, простить, завжди пожаліє і буде самовіддано любити незважаючи ні на що. Метою даного свята було: виховання любові і поваги до мами, а також створення доброї і теплої атмосфери між поколіннями.
03 травня 2018

ЗАГАРТОВУВАННЯ ДІТЕЙ ВЛІТКУ

ЗАГАРТОВУВАННЯ ДІТЕЙ ВЛІТКУ
Літо - це найкращий час для загартовування дитячого організму. Однак, для того, щоб всі ваші зусилля не виявилися марними і дитина не опинився в ліжку з простудним захворюванням, слід знати деякі правила та можливі способи загартовування дітей у літній період.
25 кві 2018

Алергія на цвітіння: прояви та лікування

Алергія на цвітіння: прояви та лікування
Як вчасно розпізнати і запобігти алергії на цвітіння
Багато людей страждають алергіями на їжу, укуси комах і різний запахи, але алергія на цвітіння (тобто на пилок) є найпоширенішим видом реакцій. Згідно статистики, 20% населення планети страждають саме алергією на цвітіння. Квіти, рослини і дерева поширюють пилок, вдихаючи який, ми піддаємося подразнику, що викликає симптоми алергії.

25 кві 2018

Ділимось нагородами

Ділимось нагородами
25 квітня 2018 року до малюків дошкільних груп «Вулик» завітали переможці районного конкурсу
«Молодь обирає здоров’я» команда «Start up» колегіуму та вручили діткам м’які іграшки, які вони виграли в даному конкурсі. Малюки були в захваті.
18 кві 2018

«Тиждень безпеки дитини»

«Тиждень безпеки дитини»
З 17 по 24 квітня 2018 року в дошкільних
групах «Вулик» проходить «Тиждень безпеки дитини»

Метою проведення "Тижня безпеки дитини" і в цілому навчання і
виховання з питань захисту життя і
здоров'я у надзвичайних ситуаціях є формування у дітей:
13 кві 2018

Ліплення

Ліплення
13 квітня у групі «Квіточки» відбулось заняття з ліплення.
Темою якого було: знайомити дітей зі способом створення художнього образу з використанням природного матеріалу. Удосконалювати вміння скочувати пластилін коловими рухами рук; формувати вміння розмазувати пластилін у заданому напрямку. Продовжувати знайомити дітей із дикими тваринами нашого краю; розширювати знання про тварин, що сплять взимку. Розвивати спостережливість, окомір, уміння орієнтуватись на площині. Виховувати любов до тварин.
>> <<