Evroclub » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
15 січ 2018

Обмін різдвяними листівками

Обмін різдвяними листівками
Цікавим для наших школярів став проект обміну різдвяними листівками «Christmas Card Exchange». У ньому брали участь 25 учнів колегіуму та Польщі (воєводство Куявсько-Поморське, Александровського повіту). Діти виготовили листівки, в яких записали різдвяні побажання, презентували особливості святкування Різдва в Україні та відправили польським одноліткам.
А нещодавно ми отримали привітання від наших друзів з Європи.
Це стало найбільшим святом для учнів.
01 гру 2017

Онлайн спілкування з польськими учнями

Онлайн спілкування з польськими учнями
01 грудня учні 3-Б класу в рамках проекту «Україна – це Європа» провели онлайн спілкування з польськими однолітками. Діти з обох країн розповідали про своє шкільне життя та інтереси.
10 лис 2017

День української писемності та мови у євроклубі «Ventus»

День української писемності та мови у євроклубі «Ventus»
9 листопада, в День української писемності та мови, учні євроклубу провели різноманітні заходи. У класах пройшла година спілкування «Україна – європейська країна». Школярі відкрили для себе багато нового та корисного про Україну та країни Європи, розширили свій світогляд, а також усвідомили необхідність вивчення іноземних мов.
08 лис 2017

"Україна-це Європа"

"Україна-це Європа"
Учні колегіуму продовжують співпрацю із польськими школярами у рамках проекту "Україна-це Європа"
07 лис 2017

Шкільний євроклуб «Ventus»

Шкільний євроклуб «Ventus»
Шкільний євроклуб «Ventus» продовжує свою роботу. Різноманітні завдання об’єднують дітей за інтересами та заохочують до роботи. Учні розвивають комунікативні вміння, збагачують словниковий запас та активно відпочивають.
06 лис 2017

Шкільний євроклуб "VENTUS"

Шкільний євроклуб "VENTUS"
В рамках роботи євроклубу 27.10. 2017р. учні колегіуму взяли участь у флешмобі приуроченому святкуванню Хеловіну. Починаючи свою історію від старовинних кельтів Великої Британії свято набуло популярності в усіх країнах Європи. Гарбузові ліхтарі та діти в костюмах казкових персонажів стали невід'ємним атрибутом цього свята. Хеловін у колегіумі заохотив дітей до роботи у новому європейському вимірі та дозволив поринути у таємничу атмосферу свята.
19 лют 2016

Засідання євроклубу

Засідання євроклубу
15 лютого євроклубівці провели чергове засідання на тему "Італія. Верона-місто Ромео та Джульєтти", на якому ознайомилися з черговою країною Євросоюзу, переглянули відео "Італія за 15 хвилин" та до дня Святого Валентина читали сонети Шекспіра англійською мовою. Крім цього, члени клубу VENTUS прийняли активну участь у конкурсі валентинок. Гаврилюк Інга (6-Б клас) виборола в конкурсі І місце. ВІТАЄМО
05 січ 2016

Як вибрати вуз за кордоном і не прогадати?

Як вибрати вуз за кордоном і не прогадати?Вибір навчального закладу, як і вибір професії, значно впливає на подальше життя людини
05 січ 2016

8 безкоштовних ресурсів для вивчення англійської

8  безкоштовних ресурсів для вивчення англійськоїБезкоштовне та захоплююче вивчення англійської мови для дорослих та дітей онлайн
05 січ 2016

Польські технікуми для молоді та дорослих

Польські технікуми для молоді та дорослихХочете отримати високооплачувану роботу в Європі? Разом з Програмою «ОсвітаПоль» отримай професійно-технічну освіту в Польщі та заробляй більше 1000 євро на місяць.
>> <<