![Відкриття Другої зали музею Відкриття Другої зали музею](/uploads/posts/2016-03/1458220947_kopiya-dsc_9523.jpg)
17 березня 2016 року в колегіумі відбулося урочисте відкриття Другої зали етнографічного музею "Світлиця" "Історія Володимирецького районного колегіуму". За українським звичаєм було проведено обряд освячення священиком УПЦ КП Михайлом Льодою. На відкритті були присутні учнівсько-педагогічний колектив закладу, поважні гості, меценати, вчителі-пенсіонери. Учні-екскурсоводи провели першу оглядову екскурсію сторінками історії колегіуму.