fotourochistihpodiy » Володимирецький ліцей "Колегіум"
Володимирецький ліцей "Колегіум"

25 травня 2017

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА
26 травня 2017 року у Володимирецькому районному колегіумі відбулося урочисте свято Останнього дзвоника. Вже у 29-й раз продзвенів дзвінок на нашому подвір’ї, який сповістив про завершення 2016-2017 навчального року для учнів 1-10-х класів, а нашим випускникам про початок самостійного життя.
87 випускників на чолі з класними керівниками стали гордістю події! Адже це творчі та активні молоді люди, що впевнено понесуть у світ звання «Випускник колегіуму».
В рамках святкової програми були відзначені переможці Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН.

13 кві 2017

Увага! Великодній фестиваль

Увага! Великодній фестиваль

13 квітня 2017 року відбулось урочисте відкриття ІІІ Фестивалю писанки у Володимирецькому районному колегіумі. На відкритті були присутні учні 1-11 класів та педагогічні працівники. З вітальним словом до усіх звернулися директор Остапенко Анатолій Федорович та голова шкільного уряду
Мечкало Ангеліна.

31 січ 2017

Новий рік 2017

Новий рік 2017


01 вер 2016

Їдальня колегіуму після капітального ремонту

Їдальня колегіуму після капітального ремонту
01 вересня 2016 року батьки учнів та гості колегіуму мали можливість побувати у їдальні закладу після її капітального ремонту.

01 вер 2016

Свято першого дзвоника

Свято першого дзвоника
Із року в рік у колегіумі підтримується добра традиція відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. Цей день є визначним і радісним святом для кожного. Адже він знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Для когось цей навчальний рік буде останнім і вирішальним, він прокладе межу між дитинством і дорослим життям. А для когось свято Першого дзвоника є першим у житті. Із нього розпочнеться цікаве шкільне життя.

30 травня 2016

Випускний вечір 2016

Випускний вечір 2016
28 травня 2016 року у колегіумі відбувся Випускний вечір 2016 – церемонія, пов’язана із закінченням навчального закладу. День святковий, радісний і сумний водночас. День розставання зі школою, рідними, затишними стінами, гомінкими коридорами , щирими друзями, добрими наставниками, люблячими батьками, рідною домівкою…
Атестати про повну середню освіту отримали 87 випускників колегіуму, 5 з них нагороджено золотими та срібними медалями.
На урочистому вечорі учні отримали батьківське благословення, останню настанову від директора колегіуму, вчителів, а ще побажання щасливої та щедрої долі у майбутньому.

27 травня 2016

Свято останнього дзвоника

Свято останнього дзвоника
27 травня 2016 року у Володимирецькому районному колегіумі відбулося урочисте свято Останнього дзвоника. Вже у 28-й раз продзвенів дзвінок на нашому подвір’ї, який сповістив про завершення 2015-2016 навчального року для учнів 1-10-х класів, а нашим випускникам про початок самостійного життя.
87 випускників на чолі з класними керівниками стали гордістю події! Адже серед них цьогоріч 5 медалістів та безліч творчих та активних молодих людей, що впевнено понесуть у світ звання «Випускник колегіуму».
В рамках святкової програми були відзначені переможці Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін та конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, нагороджені класи переможці конкурсу «Клас року - 2016» та відзначенні подяками батьки за облаштування дитячого ігрового майданчика.


27 кві 2016

Увага! Великодній фестиваль

Увага! Великодній фестиваль
Впродовж 15 днів з 27 квітня по 11 травня 2016 року Володимирчани та гості селища зможуть відвідати колегіум, який перетвориться на справжню писанкову Країну.
Темою фестивалю стане образ "Дерево життя".

Збережемо традиції - збережемо Україну!

23 бер 2016

Відкриття міні-зоопарку «Пташине царство»

Відкриття міні-зоопарку «Пташине царство»
В рамках тижня природничих дисциплін 23.03.2016 р. відбулося урочисте відкриття міні-зоопарку «Пташине царство» за участю заступника директора по навчально-виховній роботі В.В. Літвинчука, завідуючою кафедрою Н.М. Кривко та методиста управління освіти, молоді та спорту Володимирецької РДА Г.О. Сарницької. Завдяки наполегливій праці працівників був створений цей чудовий осередок живої природи.

17 бер 2016

Відкриття Другої зали музею

Відкриття Другої зали музею
17 березня 2016 року в колегіумі відбулося урочисте відкриття Другої зали етнографічного музею "Світлиця" "Історія Володимирецького районного колегіуму". За українським звичаєм було проведено обряд освячення священиком УПЦ КП Михайлом Льодою. На відкритті були присутні учнівсько-педагогічний колектив закладу, поважні гості, меценати, вчителі-пенсіонери. Учні-екскурсоводи провели першу оглядову екскурсію сторінками історії колегіуму.
>> <<