Підсумки конкурсу «Клас року 2017-2018» (І семестр) » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
10 січ 2018

Підсумки конкурсу «Клас року 2017-2018» (І семестр)

Відповідно до даних критеріїв були визначені класи-переможці
за І семестр 2017-2018 н. р. за номінаціями:

Номінація «Добрий господар»
Серед 1-4 класів - І місце
2-Г клас
Класовод Волошина І.С
Староста – Манчук Аліна
1-В клас
Класовод Кібиш Л.У
Староста – Козярець Юліан
Серед 5-7 класів - І місце
7-В клас
Класний керівник Слотницька І.В
Староста – Герман Даніела
Серед 8-9 класів - І місце
9-А клас
Класний керівник Блищик І. В
Староста – Хміль Тетяна
Серед 10-11 класів - І місце
10-А клас
Класний керівник Кривко Н.М
Староста – Касюдик Богдан
11-А клас

Класний керівник Мілоста О.А
Староста – Мечкало Богдан

Номінація «Найвихованіший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
4-Б клас
Класовод Манзик Л.П
Староста – Шоломей Дарина
1-Б клас
Класовод Іваницька Н.С
Староста – Водько Евеліна
Серед 5-7 класів - І місце
5-В клас
Класний керівник Бзіта Т.С
Староста – Чугай Марія
6-А клас
Класний керівник Подерня І.А
Староста –Зуєвич Ольга

Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник Юрків Н.І
Староста – Мордас Наталія
Серед 10-11 класів - І місце
10-Б клас
Класний керівник Голуб Л.З
Староста – Даниш Тетяна

Номінація «Перспектива року»
Серед 1-4 класів - І місце посіли:
4-В клас
Класовод Ткач О.С
Староста – Петрина Ольга
Серед 5-7 класів - І місце
7-Б клас
Класний керівник Чабан А.В
Староста – Каюн Вероніка
Серед 8-9 класів - І місце
8-В клас
Класний керівник Харчук Ж.М
Староста – Кропивницька Валерія
Серед 10-11 класів - І місце
10-А клас
Класний керівник Кривко Н.М
Староста – Касюдик Богдан

Номінація «Найспортивніший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
4-А клас
Класовод Воробей Т.В
Староста – Каюн Діана
Серед 5-7 класів - І місце
7-Б клас
Класний керівник Чабан А. В
Староста – Каюн Вероніка
Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник Юрків Н.І
Староста – Мордас Наталія
Серед 10-11 класів - І місце
10-А клас
Класний керівник Кривко Н.М
Староста – Касюдик Богдан
11-Д клас
Класний керівник Базан А.І
Староста – Нестерук Катерина

Номінація «Інтелект майбутнього»
Серед 1-4 класів - І місце
3-Б клас
Класовод Ситай Н.М
Староста – Годунок Вікторія
Серед 5-7 класів - І місце
5-А клас
Класний керівник Ошурко Т.О
Староста –Бова Софія
7-А клас
Класний керівник Пешко Л.І
Староста – Ловін Катерина

Серед 8-9 класів - І місце
9-А клас
Класний керівник Блищик І.В
Староста – Мороченець Оксана
Серед 10-11 класів - І місце
11-В клас
Класний керівник Манзик В.А
Староста – Денисюк Вікторія

Номінація «Натхнення і талант»
Серед 1-4 класів - І місце
3-В клас
Класовод Швирид Л.П
Староста – Білик Анастасія
Серед 5-7 класів - І місце
5-Б клас
Класний керівник Рижа Н.С
Староста – Шершень Ангеліна
6-Б клас
Класний керівник Лосінець М.О
Староста – Деркач Софія
Серед 8-9 класів - І місце
8-Б клас
Класний керівник Сиротюк Н.О
Староста – Кремезь Анна
Серед 10-11 класів - І місце
10-Г клас
Класний керівник Дядечко Р.П
Староста – Отрода Ірина

Вітаємо класи з перемогою та бажаємо подальших успіхів,
нових звершень і перемог!

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду