Мережа класів та зараховані учні » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
31 сер 2018

Мережа класів та зараховані учні

3-В клас
- Ковальчук Кирило Ярославович
4-А клас
- Ярмоліч Дмитро Іванович
5-А клас
- Савоник Вікторія Василівна
5-В клас
- Яшний Владислав Сергыйович
7-А клас
- Муравинець Дарина Миколаївна
- Савоник Віталій Васильович
7-В клас
- Кравець Андрій Юрійович
- Саков Арсен Олександрович
8-А клас
- Петрина Євген Валерійович
- Охрімчук Станіслав Васильович
9-А клас
- Килюшик Олексій Юрійович
- Токарська Катерина Валеріївна
9-Б клас
- Савоник Андрій Васильович
- Підвишенна Діана Анатоліївна
- Федорчук Діана-Вікторія Олегівна
- Степанюк Микола Іванович
9-В клас
- Мотько Софія Іванівна
11-В клас
- Степанюк Ігор Іванович
11-Д клас
- Тиченюк Інга Петрівна


Мережа класів 2018-2019

Клас Ауд Профіль навчання Класний керівник

1-А 303 Загальноосвітній Манзик Людмила Петрівна
1-Б 301 Загальноосвітній Мороченець Ірина Степанівна
1-В 304 Загальноосвітній Воробей Тамара Василівна
2-А 311 Загальноосвітній Ковальчук Ірина Андріївна
2-Б 205 Поглиблене вивчення англ. мови Іваницька Ніна Сергіївна
2-В 209 Поглиблене вивчення англ. мови Кібиш Любов Улянівна
3-А 207 Загальноосвітній Бортник Наталія Віталіївна
3-Б 302 Поглиблене вивчення англ. мови Бортнік Тетяна Миколаївна
3-В 216 Поглиблене вивчення англ. мови Мечкало Лариса Михайлівна
3-Г 210 Поглиблене вивчення англ. мови Волошина Інна Сергіївна
4-А 208 Загальноосвітній Безушко Ірина Степанівна
4-Б 206 Поглиблене вивчення англ. мови Ситай Наталія Миколаївна
4-В 307 Поглиблене вивчення англ. мови Швирид Лариса Петрівна
5-А 214 Загальноосвітній Мозуль Любов Олегівна
5-Б 315 Загальноосвітній Приходько Світлана Андріївна
5-В 314 Поглиблене вивчення англ. мови Козлюк Андрій Русланович
6-А 217 Загальноосвітній Ярута Альона Олексіївна
6-Б 306 Загальноосвітній Рижа Наталія Сергіївна
6-В 308 Поглиблене вивчення англ. мови Бзіта Тетяна Степанівна
7-А 310 Загальноосвітній Подерня Ірина Анатоліївна
7-Б 123 Загальноосвітній Лосінець Марія Олександрівна
7-В 221 Поглиблене вивчення англ. мови Бортник Оксана Костянтинівна
8-А 128 Загальноосвітній Пешко Людмила Іванівна
8-Б 127 Загальноосвітній Гайдиш Михайло Ігорович
8-В 125 Поглиблене вивчення англ. мови Слотницька Ірина Володимирівна
9-А 305 Загальноосвітній Юрків Надія Іванівна
9-Б 313 Загальноосвітній Сиротюк Ніна Олександрівна
9-В 312 Поглиблене вивчення англ. мови Харчук Жанна Миколаївна
10-А 219 Фізико-математичний Блищик Ірина Вікторівна
10-Б 316 Біолого-хімічний Муравинець Людмила Мефодіївна
10-В 220 Українська філологія Березюк Галина Володимирівна
10-Г Муз.к Іноземна філологія Тишковець Людмила Миколаївна
10-Д 126 Військов-спортивний Базан Андрій Іванович
11-А 218 Фізико-математичний Кривко Наталія Миколаївна
11-Б 222 Біолого-хімічний Голуб Людмила Захарівна
11-В 317 Українська філологія Дуліпа Мирослава Анатоліївна
11-Г 129 Іноземна філологія Дядечко Раїса Петрівна
11-Д 126 Військово-спортивний Міськевич Сергій Семенович

скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду