Підсумки конкурсу «Клас року 2018-2019» (І семестр) » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
10 січ 2019

Підсумки конкурсу «Клас року 2018-2019» (І семестр)

Відповідно до даних критеріїв були визначені переможці
за І семестр 2018-2019 н.р. за номінаціями:

Номінація «Добрий господар»

Серед 1-4 класів - І місце
1-А клас
Класовод: Манзик Л.П.
1-Б клас
Класовод: Мороченець І.С.
1-В клас
Класовод: Воробей Т.В.
Серед 5-7 класів - І місце
5-В клас
Класний керівник: Буднік С.Ф.
Староста – Сильман Олександра
6-Б клас
Класний керівник: Рижа Н.С.
Староста – Шершень Ангеліна


Серед 8-9 класів - І місце
8-В клас
Класний керівник: Слотницька І.В.
Староста – Герман Даніела
Серед 10-11 класів - І місце
11-А клас
Класний керівник: Кривко Н.М.
Староста – Касюдик Богдан

Номінація «Найвихованіший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
2-А клас
Класовод: Ковальчук І.А.
Староста – Качинська Анастасія

2-Б клас
Класовод: Іваницька Н.С.
Староста – Босик Віра

3-В клас
Класовод: Мечкало Л.М.
Староста – Рябченко Владислав

Серед 5-7 класів - І місце
6-А клас
Класний керівник: Ярута А.О.
Староста – Бова Софія
Серед 8-9 класів - І місце
8-А клас
Класний керівник: Пешко Л.І.
Староста – Ловін Катерина
Серед 10-11 класів - І місце
10-А клас
Класний керівник: Блищик І.В.
Староста – Когут Марія

Номінація «Перспектива року»
Серед 1-4 класів - І місце посіли:
3-Г клас
Класовод: Волошина І.С.
Староста – Манчук Аліна
3-Б клас
Класовод: Бортнік Т.М.
Староста – Діжурко Софія
Серед 5-7 класів - І місце
7-В клас
Класний керівник: Бортнік О.К.
Староста – Ковенько Олександр

Серед 8-9 класів - І місце
8-Б клас
Класний керівник Гайдиш М.І.
Староста – Сергійчук Христина
Серед 10-11 класів - І місце
11-Б клас
Класний керівник: Голуб Л.З.
Староста – Даниш Тетяна

Номінація «Найспортивніший клас»
Серед 1-4 класів - І місце
3-А клас
Класовод: Бортник Н.В.
Староста – Деркач Дарина

4-А клас
Класовод: Безушко І.С.
Староста – Іськов Богдан


Серед 5-7 класів - І місце
7-А клас
Класний керівник: Подерня І.А.
Староста –Сарницька Катерина
Серед 8-9 класів - І місце
9-В клас
Класний керівник: Харчук Ж.М.
Староста – Кропивницька Валерія
Серед 10-11 класів - І місце
10-Д клас
Класний керівник: Оксенюк І.М.
Староста – Дзьолось Анна

Номінація «Інтелект майбутнього»
Серед 1-4 класів - І місце
4-Б клас
Класовод: Ситай Н.М.
Староста – Босик Евеліна
Серед 5-7 класів - І місце
6-В клас
Класний керівник: Бзіта Т.С.
Староста – Чугай Марія

Серед 8-9 класів - І місце
9-А клас
Класний керівник: Юрків Н.І.
Староста – Мордас Наталія
Серед 10-11 класів - І місце
11-А клас
Класний керівник: Кривко Н.М.
Староста – Касюдик Богдан

Номінація «Натхнення і талант»
Серед 1-4 класів - І місце
2-В клас
Класовод: Кібиш Л.У.
Староста – Берестюк Варвара
4-В клас
Класовод: Швирид Л.П.
Староста – Манзик Роман

Серед 5-7 класів - І місце
7-Б клас
Класний керівник: Лосінець М.О.
Староста – Деркач Софія

Серед 8-9 класів - І місце
9-Б клас
Класний керівник: Сиротюк Н.С.
Староста – Кремезь Анна
Серед 10-11 класів - І місце
11-Г клас
Класний керівник: Дядечко Р.П.
Староста – Отрода Ірина

Вітаємо класи з перемогою та бажаємо подальших успіхів,
нових звершень і перемог!





скачать dle 10.4фильмы бесплатно
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми радимо Вам зареєструватись або увійти на сайт під своїм ім'ям.

Додати коментар

І'мя:*
E-Mail:*
Коментар:
Напівжирний Нахилений текст Підкреслений текст Перекреслений текст | Вирівнювання по лівому краю По центру Вирівнювання по правому краю | Вставка смайликів Вставка лінкуВставка захищеного лінку Вибір кольору | Прихований текст Вставка цитати Перетворити вибраний текст з транслітерації в кирилицю Вставка спойлера
Введіть код: *
оновити, якщо не видно коду