Матеріали за 25.07.2013 » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
25 лип 2013

Наказ про зарахування учнів до 10 класу на 2013-2014 н.р.

Наказ № 249

від 25 липня 2013 року

 

Про зарахування

учнів до 10 класу

Відповідно до Правил конкурсного прийому учнів за результатами вступного тестування, яке проводилось 23.07.2013 року та на підставі заяв батьків

НАКАЗУЮ

Зарахувати учнями 10 класу:

  1. Бабінський Дмитро Миколайович
  2. Бик Марія Іванівна
  3. Білічук Олеся Віталіївна
  4. Бірюк Владислав Русланович
  5. Бірюков Андрій Олексійович
  6. Бова Ганна Анатоліївна
  7. Боришкевич Андрій Юрійович
  8. Бортник Руслан Олексійович
  9. Босик Віталій Андрійович
  10. Брой Ангеліна Миколаївна
  11. Бубка Катерина Андріївна
  12. Буднік Олександр Сергійович
  13. Бурак Борис Володимирович
  14. Васильчук Василь Олегович
  15. Вашко Галина Іванівна
  16. Власова Аліна Василівна
  17. Галадюк Яна Володимирівна
  18. Гришко Оксана Сергіївна
  19. Грищенко Наталія Олександрівна
  20. Губеня Валерій Ігорович
  21. Данилюк Назар Миколайович
  22. Дуляницька Катерина Вікторівна
  23. Жданюк Яків Борисович
  24. Зашко Михайло Миколайович
  25. Іванчук Марія Володимирівна
  26. Івашко Софія Василівна
  27. Капарчук Світлана Віталіївна
  28. Капітула Вадим Станіславович
  29. Караїмчук Василь Іванович
  30. Касюдик Ірина Миколаївна
  31. Кашпуренко Назар Богданович
  32. Каюн Михайло Валерійович
  33. Кисіль Аліна Петрівна
  34. Китун Роман Анатолійович
  35. Кібиш Діна Анатоліївна
  36. Кльок Марія Володимирівна
  37. Ковалець Тарас Ігорович
  38. Ковальчук Дмитро Володимирович
  39. Ковальчук Михайло Анатолійович
  40. Ковальчук Сергій Юрійович
  41. Колесник Дмитро Вікторович
  42. Кравчук Денис Олександрович
  43. Кравчук Іванна Володимирівна
  44. Кужель Галина Григорівна
  45. Лапська Любов Іванівна
  46. Лірник Тарас Сергійович
  47. Лукашук Марія Юріївна
  48. Луковець Едуард Павлович
  49. Мельник Леся Анатоліївна
  50. Мирончук Валентин Сергійович
  51. Михновець Петро В’ячеславович
  52. Міхеєв Роман Олександрович
  53. Оксенюк Михайло Ігорович
  54. Олексієвець Ярослав Володимирович
  55. Першута Дмитро Петрович
  56. Петрук Аліна Миколаївна
  57. Пилипчук Оксана Володимирівна
  58. Пігаль Владислав Олександрович
  59. Підвишенна Оксана Віталіївна
  60. Полюхович Аліна Сергіївна
  61. Рижа Людмила Олегівна
  62. Романов Едуард Володимирович
  63. Романов Олександр Володимирович
  64. Романчук Мирослава Анатоліївна
  65. Ромась Сергій Петрович
  66. Сайчишин Іван Олександрович
  67. Сарницька Катерина Леонідівна        
  68. Серебров Сергій Володимирович
  69. Серховець Григорій Олександрович
  70. Сильман Світлана Сергіївна
  71. Столярчук Олександр Володимирович
  72. Стрижеус Катерина Вікторівна
  73. Сяська Світлана Іванівна
  74. Тарасюк Богдан В’ячеславович
  75. Тарасюк Роман Валентинович
  76. Тарасюк Юрій Вікторович
  77. Тарганчук Вікторія Юріївна
  78. Тимець Владислав Русланович
  79. Ткач Руслана Олександрівна
  80. Ткаченко Андрій Юрійович
  81. Трохимчук Вікторія Миколаївна
  82. Ус Ярослав Леонідович
  83. Чугай Дмитро Богданович
  84. Шама Юлія Сергіївна
  85. Шкіндер Олександр Михайлович

    Директор Володимирецького   

    районного колегіуму                                         А.Ф. Остапенко