Матеріали за 14.12.2015 » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
14 гру 2015

Новорічні ранки

Новорічні ранки
20 грудня 2015 року у колегіумі розпочинаються Новорічні ранки. Запрошуємо усіх бажаючих переглянути новорічні казки,
які підготували учні.



1-А 20.12 11.00 год «Сніжок - Колобок»
1-Б 20.12 11.00 год «Новорічні пригоди Мавпочки»
1-В 20.12 11.00 год «У пошуках мавпи Фрузі»
2-А 20.12 14.00 год «Новорічна казка»
2-Б 20.12 14.00 год «У лісі, лісі темному…»
2-В 20.12 14.00 год «Новорічні пригоди у країні казок»
3-А 21.12 10.00 год «Новорічна загадка»
3-Б 21.12 10.00 год «Ялинка для принцеси»
3-В 21.12 10.00 год «Дванадцять місяців»
4-А 21.12 13.00 год «Новорічне диво»
4-Б 21.12 13.00 год «Порятунок Снігуроньки»
4-В 21.12 13.00 год «Чарівна подорож»
5-А 21.12 16.00 год «Снігова королева»
5-Б 21.12 16.00 год «Новорічна пригода у країні казок»
5-В 21.12 16.00 год «Пригоди у казковому лісі»
6-А 22.12 12.00 год «Чари дитячих листівок»
6-Б 22.12 12.00год «Новорічна пригода»
6-В 22.12 12.00 год «Холодне серце»
7-А 22.12 15.00 год «Новорічні пригоди Діда Мороза»
7-Б 22.12 15.00 год «Теремок»
8-А 23.12 16.00 год «Подорож Діда Мороза»
8-Б 23.12 16.00 год «Новий рік на Гаваях»
8-В 23.12 16.00 год «Коза - дереза»
9-А 23.12 16.00 год «Бурульковий 2016»
9-Б 23.12 16.00 год «Новорічний каламбур»
9-В 23.12 16.00 год «Новорічна казка»
11-А 24.12 18.00 год «Зимові війни»
11-Б 24.12 18.00 год «Давня забута казка»
11-В 24.12 18.00 год «У пошуках оленя»
11-Г 24.12 18.00 год «Новорічна несподіванка»
11-Д 24.12 18.00 год «Новий Дід Мороз»

14 гру 2015

Виконання державного Гімну України

Виконання державного Гімну України
На виконання річного плану роботи закладу та з метою реалізації Програми національного виховання учнівської молоді Володимиреччини на 2008-2020 роки у колегіумі проведено конкурс на краще виконання Державного Гімну України учнями 1-11 класів та вихованцями дошкільних груп "Вулик".
За підсумками конкурсу серед 1-4 класів:
І місце - 3-В клас (класовод Іваницька Н.С.)
ІІ місце - 2-Б клас (класовод Манзик Л.П.)
ІІІ місце - 2-А клас (класовод Воробей Т.В.)
Серед 5-7 класів
І місце - 5-Б клас (класний керівник Чабан А.В.)
ІІ місце - 5-А клас (класний керівник Пешко Л.І.)
ІІІ місце - 6-В клас (класний керівник Харчук Ж.М.)
Серед 8-9 класів:
І місце - 8-Б клас (класний керівник Дядечко Р.П.)
ІІ місце - 8-А клас (класний керівник Голуб Л.З.)
ІІІ місце - 9-А клас (класний керівник Романчук І.А.)
Серед 10-11 класів:
І місце - 10-Г клас (класний керівник Хандучка Т.К.)
ІІ місце - 11-Г клас (класний керівник Бзіта Т.С.)
ІІІІ місце - 10-Д і 11-Д класи (класні керівники Базан А.І., Міскевич С.С.)
14 гру 2015

Новини 14 грудня 2015 року

14 гру 2015

Вітаємо!!!

Вітаємо з абсолютною перемогою на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з фізики команду учнів та вчителів:
8 клас І місце Заваріна Валентина (вчитель Слотницький В.П.)
9 клас І місце Гузея Дмитра (вчитель Слотницький В.П.)
10 клас І місце Симончука Богдана (вчитель Полюхович О.В.)
11 клас І місце Кравчука Володимира (вчитель Дуляницька Л.К.)

Бажаємо успіхів на обласному етапі олімпіади!