04 травня 2017 року в актовій залі колегіуму розпочався захист проектів по паралелях класів. Свої проекти з теми "Музейна картосхема Рівненщини" презентували учні 5-х класів. Діти ознайомили присутніх з визначними місцями нашого краю, музеями, пам'ятками природи та архітектури.
За оцінкою журі найкраще свою роботу захистили учні 5-А класу - класний керівник Подерня Ірина Анатоліївна, староста класу - Сарницька Катерина.