Матеріали за 21.02.2018 » Володимирецький районний колегіум
Володимирецький районний колегіум
21 лют 2018

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року

Меню 22 лютого 2018 року
21 лют 2018

"Рідна мова - безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу"

"Рідна мова - безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу"
"Рідна мова - безцінна й невичерпна духовна скарбниця народу", - під таким гаслом проходили в колегіумі заходи, приурочені Міжнародному дню рідної мови. Учні 11-их класів писали диктант "Без мови немає народу", десятикласники провели конференцію "Тернистий шлях української мови", учні 5-их класів розв'язували мовні кросворди, читали вірші про рідну мову, змагалися за звання найкращого знавця фразеологізмів; на музичних перервах звучали українські пісні.
21 лют 2018

Єдина тарифна сітка

Єдина тарифна сітка


Єдина тарифна сітка
21 лют 2018

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!

До уваги батьків майбутніх першокласників!!!
21.02.2018 року о 17.10 год.
в актовій залі колегіуму відбудуться збори для батьків майбутніх першокласників.
21 лют 2018

ВІТАЄМО!!!

Вітаємо з перемогою у II етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт:
Шевченко В.Я., вчителя математики та її учня
Заваріна Валентина II місце
(секція "Математика");

Шевченко Н.М., вчителя біології та її ученицю
Мамчиць Віру II місце
(секція "Медицина");

Переходько С.В., вчителя біології та її ученицю
Кобець Владиславу II місце
(секція "Медицина");

Сарницьку Г.О., вчителя біології та її ученицю
Караїмчук Анастасію II місце
(секція "Валеологія");

Дуляницьку Л.К., вчителя фізики та її ученицю
Луковець Іванну III місце
(секція "Експериментальна фізика");

Онісковець Г.І., вчителя математики та її учня
Гузея Дмитра III місце
(секція "Винахідництво");

Остапенко С.І., вчителя математики та її учня
Пешка Сергія III місце
(секція "Математика");

Дядечко Р.П., вчителя української мови і літератури та її ученицю
Бойко Наталію III місце
(секція "Літературна творчість");

Губеню І.В., вчителя історії та її учня
Зубченка Івана III місце
(секція "Історія України");

Борсук О.І., вчителя біології та її учня
Серховця Дмитра III місце
(секція "Ветеринарія та зоотехнія").


Це чудовий результат!
Дякуємо за плідну та результативну працю!!!