![Нагороди Національного олімпійського комітету України Нагороди Національного олімпійського комітету України](/uploads/posts/2021-05/1620911338_186145912_4027951183987501_316942051483242763_n.jpg)
13 травня 2021 року
представники відділення Національного олімпійського комітету України в Рівненській області відвідали колегіум з метою нагородження команди «Чемпіони» Володимирецького районного колегіуму, які здобули ІІ місце в обласному етапі Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед школярів «Олімпійське лелеченя». Переможцям було вручено пам’ятні дипломи, медалі та кубки.
Разом з тим, присутні на заході однокласники юних спортсменів мали можливість проявити свої інтелектуальні здібності у конкурсі «Олімпійська вікторина». Найерудованіші з них отримали сувеніри від відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області.