![Юні волонтери ліцею Юні волонтери ліцею](/uploads/posts/2023-01/1674127155_kopiya-photo_5352538220694455884_y.jpg)
Волонтерство для школярів
є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству.
Від початку війни в Україні розпочалася активна волонтерська діяльність. Учні ліцею також неодноразово долучалися до волонтерських акцій. У другому семестрі представники Шкільного уряду вирішили сплести маскувальні сітки, які будуть передані нашим захисникам.