![Третій день осінніх канікул Третій день осінніх канікул](/uploads/posts/2018-10/thumbs/1540992205__________________59d1e9e58aa78.jpg)
Третій день тижня пройшов, як завжди, за планом.
Хороша погода сприяла гарному настрою і налаштувала на продуктивний день. Продовжується активна підготовка до предметних олімпіад, тривають і заняття у гуртках та секціях. Активним видався день для маленьких вихованців хореографічного гуртка, а також для членів телестудії. Спільними зусиллями з учасниками драматичного напрямку, юні актори та оператори розпочали роботу над новим проектом.