![Військово-польові збори Військово-польові збори](/uploads/posts/2021-04/1618929849_175533816_1158665927912126_6569063486231089535_n.jpg)
20 квітня 2021 року,
відповідно до річного плану роботи колегіуму, розпочалися триденні навчально-польові збори для учнів 11-х класів. Першого дня у військовому містечку закладу юнаки під керівництвом учителя предмета «Захист України», полковника запасу Андрія Базана, відпрацювали практичні навички з тем «Прискорене пересування та подолання перешкод», «Пересування на полі бою під час дії у пішому порядку».