![Робочий візит до НУВГП Робочий візит до НУВГП](/uploads/posts/2021-06/1623323955_img-8508838ab931e3a63620962700d6cd27-v.jpg)
10 червня 2021 року
директор колегіуму Анатолій ОСТАПЕНКО із робочим візитом відвідав Національний університет водного господарства та природокористування. В ході зустрічі з ректором Віктором МОШИНСЬКИМ було підписано угоду про співпрацю в якій обумовленні питання стажування на базі університету учнів та вчителів, надання науково-методичних рекомендацій при написанні наукових робіт, організацію довузівської підготовки, навчання учнів, вчителів на базі колегіуму студентами і викладачами університету та проходження студентами навчальної практики в нашому закладі.
Результативною була зустріч з завідувачем кафедри теоретичної механіки, інженерної графіки та машинознавства Миколою КОЗЯРЕМ, результатом якої стало підписання ще однієї угоди про співпрацю.