![Вітаємо!!! Вітаємо!!!](/uploads/posts/2021-06/1624450757_b298f2b26f216d92cf3305503d40f7e0.jpg)
Вітаємо ученицю 11- А класу Мордас Наталію
з отриманням максимального бала - 200 - з математики на ЗНО та її вчительку Шевченко В.Я.. Такий результат був очікуваний, оскільки чотири роки поспіль Наталя виборювала перемогу на обласних олімпіадах та конкурсах - захистах науково-дослідницьких робіт МАН. Сьогодні вона попала у трійку найсильніших учнів Рівненської області з математики! Нових звершень і здійснення мрій бажаємо нашій випускниці!!!!