![Вітаємо з перемогою! Вітаємо з перемогою!](/uploads/posts/2022-01/1643121913_1638877398_vitaemo_vstup.jpg)
20 січня 2022 року відбувся І-тур
Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» . На розгляд журі було представлено 38 оглядових екскурсій музеїв навчальних закладів області.
У секції «Музеї історії освіти або закладу освіти» І-місце здобула Гут Дарина, учениця 10-Б класу Володимирецького ліцею «Колегіум», керівник Тетяна Кедич, вчитель зарубіжної літератури ліцею.