![Шевченківська весна Шевченківська весна](/uploads/posts/2023-03/1678453613_1678452660573-kopya.jpg)
Під час проведення тижня
"Шевченківська весна" стало доброю традицією організовувати зустрічі старшокласників із учнями початкових класів " Розкажи, друже, про Шевченка". З цікавістю маленькі ліцеїсти слухають розповіді про Шевченка, діляться своїми думками із старшими школярами, декламують твори великого поета. Здобувачі освіти мали змогу подивитися ілюстрації до творчості Кобзаря. В ігровій формі пройшов урок з української літератури у 9-А класі, де учні ознайомилися з творчістю Т.Г. Шевченка, складаючи цікаві пазли.