![Креативні дошкільнята Креативні дошкільнята](/uploads/posts/2023-03/1678965820_kopiya-img-bd5ac0a4dfb7c5d6109e50b7cdd73073-v.jpg)
16 березня
у дошкільних групах проведено майстер – клас на тему: «Пташка». Метою якого було: розвивати дрібні м’язи рук, зорову та рухову пам’ять, пізнавальний інтерес до нових образів, творчі здібності. Виховувати охайність, посидючість, наполегливість, самостійність, художньо – естетичний смак. Дошкільнята освоїли технологію роботи із комп’ютерними дисками та картоном. Всі цікаво, весело та креативно провели час.