![Профорієнтаційна екскурсія Профорієнтаційна екскурсія](/uploads/posts/2023-05/1685457633_img-8380cffdb44afeb19890b2ee45820bed-v-kopya.jpg)
30 травня 2023 учні
10-х класу Володимирецького ліцею «Колегіум» з профорієнтаційною метою відвідали інформаційний центр РАЕС “Полісся”. Школярі мали змогу здійснити віртуальну прогулянку проммайданчиком РАЕС із зупинками у турбінному, реакторному відділеннях та на блочному щиті управління (БЩУ), відвідати історичну експозицію та оглянути рідкісні світлини періоду будівництва РАЕС, ознайомитися з процесом виробництва електроенергії, оглянувши макети енергоблоків з реакторами ВВЕР-1000 та ВВЕР-440.