![в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ](/uploads/posts/2023-09/1693912457_kopiya-img_2710.jpg)
04 вересня 2023 року
в котре розпочав свою роботу дошкільний підрозділ Володимирецького ліцею "Колегіум". Цей день особливий і хвилюючий для всіх нас. Дитячі щирі посмішки та веселі оченята дітей сповнені цікавістю до всього нового.
Бажаємо всім діткам у новому навчальному році цікавих занять, хороших друзів, дивовижних відкриттів.
Мирного неба, яскравого сонця в нашій вільній та незалежній Україні!