![РОБОТОТЕХНІКА ЯК ОДИН ІЗ НАПРЯМКІВ STEM-ОСВІТИ РОБОТОТЕХНІКА ЯК ОДИН ІЗ НАПРЯМКІВ STEM-ОСВІТИ](/uploads/posts/2023-09/thumbs/1695389907_golovna.jpg)
У сьогоднішньому «технологічному світі»
важлива, як ніколи підготовка школярів до майбутнього. Навчання робототехніки учням протягом періоду здобуття освіти підвищує їхню здатність бути творчими, інноваційними та більш продуктивними членами суспільства. Щотижня в STEM-лабораторії ліцею учні мають змогу засвоювати і вдосконалювати знання з розробки та програмування роботизованих систем, навчатися працювати в команді.