![76-та річниця першого бою УПА 76-та річниця першого бою УПА](/uploads/posts/2019-02/1549631554_20190206144320.png)
07 лютого 2019 року
виповнилося 76 років першому бою УПА проти німецьких окупантів на Володимиреччині. В лютому далекого 1943 року сотня Української повстанської армії під командуванням 35-річного Григорія Перегіняка дала перший бій нацистським окупантам.
07 лютого у центрі селища, біля пам’ятного знаку, встановленому на місці бою, громада організувала урочистий мітинг, до якого долучилися учні колегіуму, а вихованці військово-спортивного профілю несли почесну варту.